HABER /  GÜNCEL

PKK'lılar telsizde böyle yalvardı! Kıstırıldılar...

Giresun'daki hain saldırının ardından Karadeniz yaylalarında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon sürerken, teröristlerin telsizlerden "Bizi biran evvel çıkartın" diye yalvarmaları dinlemeye takıldı...

GİRESUN'daki hain saldırıda Uzman Çavuş Ali Cevizci’nin şehit edilmesi sonrası Karadeniz yaylalarında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon sürerken, "Bizi biran evvel çıkartın" diyen teröristlerin çaresizliği telsiz konuşmalarına yansıdı.

TELSİZDEKİ KOD ADI... Uzman Çavuş Ali Cevizci’yi şehit eden grubun başında olan ve telsizde ‘Zap’ kod adını kullanan ‘Türk Tarık’ kod adlı Barış Öner ve yanındaki ‘Aras’ kod adlı Aras Aslan ile kimliği tespit edilmeye çalışılan diğer örgüt üyesi her yerde aranıyor. Bölgede iyice sıkışan bölücü terör örgütü üyelerinin çaresizliği ise telsiz konuşmalarına yansıdı.

TİMSAHLAR... KARTALLAR... JÖAK HEPSİ BİRDEN... PKK’lılar telsiz konuşmalarında her yerde askerin olduğunu ve bölgeden biran evvel çıkmak istediklerini söyledi. Bursa ‘Timsahlar’, Ankara ‘JÖAK’, Bulancak ‘Kartallar’ timleri ve Polis Özel Harekat timleri tarafından sürdürülen operasyonlara Diyarbakır ve Tunceli’den gelen 'Süper Kobra' savaş helikopterleri de destek veriyor.

VATANDAŞ MEHMETÇİĞE SOFRA KURUYOR... Öte yandan, bölgede bulunan askerlere ise vatandaşlar adeta gözü gibi bakıyor. Askerlerin sabah kahvaltısı, yemek gibi ihtiyaçlarını vatandaşlar sırayla hazırlayarak sofralar kuruyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Kimdir bu Tarkan Yavaş! Adnan Oktar'ın 2 numaralı ismi kaçtı
İcra katibi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak-2018
CHP'nin Meclis Başkanı adayı belli oldu
0 850 241 02 90'dan gelen mesajlara dikkat edin!
Aklını kullanacak olan yerli drone'umuz: Trogon!
FOX TV'deki Savaşçı dizisinin 78. bölüm 2. fragmanı çıktı
Yorumlar 27 yorum