HABER /  GÜNCEL

Paramparça 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Paramparça 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça dizisi detayları ve son bölüm özeti videolarını internethaber.com'dan izleyin.

Abone ol

Paramparça 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça 75. son bölümde Asuman'ın Harun'a yakınlaşması Harun'u zor durumda bırakmıştı. Peki yeni bölümde dizide neler olacak? Paramparça dizisinin yeni bölüm fragman detayları ve son bölüm özeti haberimizde...

PARAMPARÇA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 75. SON BÖLÜM ÖZETİ

Maide Hanım ve Dilara'nın anlaşma noktasına geldiği sırada Ozan'ın işleri yeniden karıştırması ortamı gerdi. Cansu'nun MR sonucu temiz çıktı fakat ortaya çıkan başka bir detay Cihan'ı korkuttu.

ASUMAN, HARUN'A YAKLAŞTI

Dilara, yalıdaki varlığından iyice rahatsız olduğu Asuman ile büyük bir tartışma yaşadı. Yalıyı terk eden Asuman’ı geri getiren Harun oldu. Harun henüz Asuman ve Candan arasındaki ilişkiden haberdar olmadığı gibi, Asuman’ın kendisine gösterdiği tuhaf yakınlıktan da rahatsızdı.

MAİDE HANIM'IN NEFREDİ BÜYÜDÜ

Maide Hanım, Harun ve Dilara’yı barışma yemeğine davet etti. Tam her şey yoluna giriyor derken, Ozan evi basıp Harun’dan teknedeki patlamanın hesabını sordu. Maide Hanım gerçeği itiraf etmek zorunda kaldı. Ölümün kıyısına gelen Maide Hanım’ın artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştı. Hazal’ı çağırarak yeni planını devreye soktu.

CANSU'NUN DURUMU CİDDİ

MR sonucun temiz çıkması Cansu’yu rahatlattı. Ancak Cihan ve Deniz, Cansu’nun hastalığı ile ilgili bir başka belirtiyi fark etti. Artık durum çok ciddiydi. Cansu’nun hastalığından dolayı gözü dünyayı görmeyen Cihan, peşindeki gizemli kadının da, içinde bulunduğu tehlikenin de farkında değildi.

PARAMPARÇA DİZİSİ KONUSU

Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız… Büyük, paramparça bir aşk hikayesi… Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün… İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi... Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur. Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

PARAMPARÇA DİZİSİ OYUNCULARI


Cihan Gürpınar (Erkan Petekkaya)
41 yaşındaki Cihan sağduyulu, dürüst ve başarılı bir iş adamı. Eşi Dilara, oğlu Ozan ve kızı Cansu ile bir yalıda yaşıyorlar. Hizmet sektöründe restoran ve kafe zincirleri var. Uzun zaman önce bitirmeyi denediği evliliğini tekrar bitirmek isterken tanıştığı Gülseren’de eşinde bulamadığı içtenliği ve sahiciliği görüp ona aşık olur. Cihan duyguları, evliliği ve çok sevdiği “kızı” arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak.

Gülseren Gürpınar (Nurgül Yeşilçay)
32 yaşındaki Gülseren, eşi Almanya’ya gittiğinden bu yana görümcesi Keriman ve kızı Hazal ile birlikte yaşıyor. Az bir maaşla perdeci, pastane gibi yerlerde çalışıp evin geçimini sağlıyor. Onurlu, çalışkan bir kadın olan Gülseren, bazı olaylar üzerine tanıştığı Cihan’a istemeden aşık olur. Bir yanda uzun zaman önce rafa kaldırdığı duyguları diğer yanda kızıyla ilgili ortaya çıkan zorlu durum arasında kalır. 51. bölümde vurularak diziden ayrılmıştır.

Harun Erguvan (Barış Falay)
Cihan'dan bir iki yaş büyük olan Harun, 1995 yılında intihar eden kardeşinin intikamını Cihan'dan almak ister. İlk adım olarak Cihan'ın babası Rahmi'nin kendisine borçlanmasını sağlamış, Cihan'ın kızı Hazal'ın çıplak görüntüsünün olduğu bilgisayarı ele geçirmiştir. Dilara'ya aşıktır. En büyük düşmanı Cihan Gürpınar'dır.

Dilara Terzioğlu (Ebru Özkan)
Dilara, Cihan’ın eşi. Güzel bakımlı ve sosyal bir kadın olan Dilara aynı zamanda aileden gelen sermaye ile Cihan’ın sahibi olduğu şirketlerin de ortağı. Ancak Dilara pek işlerle ilgilenmiyor, Kimsesiz Çocuklara Toplumsal Destek Vakfı’nda başkan olmak en çok ilgilendiği konu. Şefkatli ve özverili bir anne olmaktan çok ait olduğu cemiyetin takdir ettiği bir kadın olmaya önem veriyor.

Özkan Gürpınar (Tolga Tekin)
Gülseren’in lise son sınıfta kaçarak evlendiği havai, sorumsuz ve çapkın eşi. Kolay yoldan para kazanma derdinde olup uzun süreli çalışamayan bir karakter. Hazal beş yaşındayken gittiği Almanya’da başka biriyle birlikte olup kanunsuz işler yaparak hapse girmiştir. Gülseren ve Hazal ile hiç görüşmediği gibi kızı için gönderdiği ufak tefek paraları da kardeşi Keriman biriktirmektedir. Gülseren bir süreden beri onu boşamak istemekte ancak Özkan bulunamadığı için yasal engellerden dolayı boşanamıyorlar.

Keriman Akçatepe (Nursel Köse)
Gülseren’in görümcesi. Kendisine ve kardeşi Özkan’a aileden kalan evde Gülseren ile birlikte yaşıyor. Gülseren’in o evde oturma hakkı olmadığını iddia edip onu huzursuz etmekle kalmıyor, Özkan ile gizliden haberleşip Özkan’ın gönderdiği paraları Gülseren’e söylemeden biriktiriyor. Kendi çıkarı için yapmayacağı kötülük, çevirmeyeceği entrika yok.

Cansu Gürpınar (Leyla Tanlar)
Cansu, Cihan ve Dilara çiftinin 15 yaşındaki kızları. Cansu, derslerinde ve binicilikte oldukça başarılı. Sıcak, dürüst ve iyi bir genç kız. Annesinin mesafeli oluşu ve onun başarı hırsından dolayı babası ile daha arası daha iyi. En büyük destekçisi ağabeyi Ozan.Ancak Dilara annesini çok seviyor.

Hazal Gürpınar (Alina Boz)
Hazal, Gülseren’in 15 yaşındaki kızı. Babasının Almanya’da gurbette çalıştığı için kendileriyle ilgilenmemesi yüzünden babasız büyümüş. Maddi sıkıntı içinde olmalarına rağmen lükse ve statüye çok düşkün. Bu uğurda annesine yalan söylemekten de çekinmiyor.Ayrıca cokta kötü bir karakter

Ozan Gürpınar (Burak Tozkoparan)
Ozan, 18 yaşında bir öğrenci. Ergenlik döneminde olduğundan bir asabi ve babası ile araları pek iyi değil. Ancak kardeşi Cansu ile arası çok iyi.

Rahmi Gürpınar (Civan Canova)
Cihan’ın babası. Evlilik ve babalık konusunda başarısız olmakla kalmayıp iş hayatında da başarısız bir adamdır. İstanbul’dan sonra Rusya’ya gitmiş orada da dolandırıcılık yaparak bir sürü borcu arkasında bırakıp Cihan’ın hayatına tekrar girer. Gelini Dilara ve Alper ile iş birliği içine girerek oğlunun arkasından iş çevirmekten çekinmez.

Candan Soylu (Ahu Yağtu)
Dilara'nın eski arkadaşı. Aynı zamanda avukat olan Candan, Son bölümlerde Özkan'ın Cansu'yu velayetine alma davasına bakmaktdır.

Maide (Hümeyra)
Harun'un halasıdır.

ÖNCEKİ HABERLER
Kara Sevda 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Poyraz Karayel 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
12 Ekim 2016 Şans Topu sonuçları MP bilet sorgulama
Kılıçdaroğlu'ndan şaşırtan 'başkanlık sistemi' mesajı!
ABD savaş gemilerine füzeli saldırı
Total Ankara benzin fiyatları düştü motorin pompa fiyatı ne oldu?
Yorumlar