BIST 1.112
DOLAR 7,56
EURO 8,96
ALTIN 474,10
HABER /  MEDYA

Paramparça 26. bölüm Cansu için son karar

Paramparça son bölüm nefessiz bırakacak.26. yeni bölüm final sahnesinde bomba patlayacak. Cansu'nun velayeti kime verilecek. Hazal, Gülseren'in yanına tekrar mı gidecek?

Abone ol

Paramparça son bölüm nefessiz bırakacak.26. yeni bölüm final sahnesinde bomba patlayacak. Cansu'nun velayeti kime verilecek. Hazal, Gülseren'in yanına tekrar mı gidecek?

screen-shot-2015-05-25-at-9.54.13-am.png

Hazal’ı kullanarak Cihan ve Gülseren’e oynadığı oyun ortaya çıkan ve kalp krizi geçiren Rahmi Bey en büyük zararı kendine verir. Cihan’ın bu oyunda ‘suç ortağı’ olarak gördüğü Dilara kendini temize çıkarmak ister ve Rahmi Bey’e hiç beklemediği bir darbe indirir. 

screen-shot-2015-05-25-at-9.55.29-am.png

MAHKEMEDE ŞOK

Herkesin merakla beklediği, Cansu’nun velayet davasının günü gelir. Davanın çok kolay geçeceğini düşünen ve rahat davranan Cihan ile Dilara’yı mahkemede büyük bir şok beklemektedir.

screen-shot-2015-05-25-at-9.54.50-am.png
CİHAN AŞKINI MI SEÇECEK YOKSA EVLADINI MI?

Özkan’ın avukatı Candan’ın hakime söyledikleri bir anda davanın seyrini değiştirir. Cihan, kızı Cansu ve sevdiği kadın Gülseren arasında çok zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Üstelik bu seçim, Hazal’ı da çok yakından ilgilendirmektedir.

screen-shot-2015-05-25-at-9.54.29-am.png

GEÇEN HAFTA DİZİDE NELER OLDU?

Paramparça son bölüm yine nefes kesecek. 25. yeni bölümde Paramparça'da Hazal'ın oyunu Gülseren ve Cihan'ı çok kızdıracak. İşte yeni bölüm fragmanı

 ÖZKAN DURMAK BİLMİYOR 

Gülseren’in börekçisinde ortalığı dağıtan ve haraç isteyen adamları Özkan’ın tuttuğunu öğrenen Cansu’nun Özkan’a duyduğu acıma duygusu, nefrete dönüşür. Cansu’yu geri kazanabilmek için her yolu deneyen Özkan çaresizlikle yanlış bir adım daha atar.

screen-shot-2015-05-18-at-9.40.39-am.png

GÜLSEREN’E ÇİÇEKLERİ KİM YOLLADI?

Özkan’dan bir türlü yakasını kurtaramayan Gülseren cephesinde ise isimsiz çiçek, sessiz telefon gibi tuhaf durumlar olmaktadır. Bunlara şahit olan Cihan’ın canı sıkılır. Cihan, Gülseren’den şüphelenip şüphelenmemek konusunda tereddütte kalır.

screen-shot-2015-05-18-at-9.40.53-am.png

RAHMİ BEY’İN KALBİ DAYANAMADI! 

Yalıda ise işler iyice karışıktır. Hazal artık Rahmi Bey’i tehdit edemeyeceğini çok acı bir şekilde anlar. Bu kez tehdit sırası Rahmi Bey’dedir. Rahmi Bey’in, Hazal’ı yapmaya zorladığı şey ise akıllara durgunluk verecek kadar tehlikelidir. Ancak Rahmi Bey’in kalbi kendi entrikalarına daha fazla dayanamaz.

ÖNCEKİ HABERLER
Mutlu Kaya'nın saldırıdan önceki son görüntüsü
Çavuşoğlu: ABD ile anlaştık, Suriyeli muhaliflere hava desteği vereceğiz
Survivor Bozok Hakan'a kafa attı diskalifiye oldu
Bugün seçim olsa kim kazanır 28 ilden çarpıcı anket!
Fethullah Gülen 'balyozlanıyoruz' deyip talimat verdi
Kendini ölmüş gösteren Youtuber Muğla'da yakalandı sincap videoları ile biliniyordu
Yorumlar