HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

P20 Pro ve P20 10 milyon sattı!

Huawei, yılın ilk beş ayında 10 milyon adet P20 Pro ve P20 sattığını duyurdu.

Abone ol

Huawei’nin en son amiral gemisi cihazları, özellikle Çin ve Batı Avrupa gibi önemli pazarlarda çok iyi satış rakamları elde etti. Huawei yılın ilk 5 ayında 10 milyon adet P20 Pro ve P20 sattı.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Mobil Cihazlar Başkanı Kevin Ho yaptığı açıklamada, “Global tüketiciler nezdinde 10 milyonluk çizgiyi aşarak kendimize yepyeni bir çıta belirledik. Bu çıtayı, en iyi yaptığımız şeyleri yapmaya devam etmemizi ve bizi en üst seviyeye taşıyacak inovasyonlar yapmamızı sağlayacak bir teşvik sembolü olarak ele alacağız” dedi.

Huawei P20 Pro ve Huawei P20, kamera ve lens görüntü kalitesi ölçümleri ve derecelendirmeleri için endüstri standardı olan DxOMark tarafından üç haneli bir puan alan ilk cihazlar oldular. 

P20 Pro ve P20'den büyük başarı! Leica, Master AI, Huawei AI Image Stabilization ve büyük kamera sensörleri tarafından sağlanan yüksek performanslı gece çekimi ile birlikte tasarlanan kameralara sahip olan Huawei P20 Serisi, fotoğrafçılığı herkes tarafından erişilebilir kılıyor.

Avrupa İmaj ve Ses Derneği (EISA), cihazın “Bugüne kadarki en gelişmiş, yenilikçi ve teknik olarak üstün akıllı telefon” olduğunu belirterek Huawei P20 Pro'yu “2018-2019 EISA En İyi Akıllı Telefon” olarak belirlediğini duyurmuştu.

Kaynak: Teknolojioku

ÖNCEKİ HABERLER
Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi
BBC'nin önünde bomba alarmı!
KYK'daki 57 kadroya 2 bin 977 başvuru yapıldı
Muvazzaf askerlere FETÖ operasyonu
Erdoğan duyurdu: 4'üncüsü Türkiye'de yapılacak
2020 dini günler fazilet takvimi Diyanet kandil günleri
Yorumlar