HABER / MAGAZİN

Özgecan'ın babasından Nihat Doğan'a sert sözler!

MERSİN'de vahşice katledilen Özgecan Arslan'ın ardından yaptığı paylaşımla tepki çeken Nihat Doğan, Özgecan'ın babası Mehmet Aslan ile buluştu. Buluşmadan bir gün sonra ise tepki gösteren Mehmet Aslan, "Nihat Doğan'ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuştur.'' mesajını paylaştı.

Nihat Doğan, Özgecan Arslan'ın babası ile buluşup bunun fotoğrafını yayınladı. Nihat Doğan'ın bu hamlesine baba Mehmet Arslan'dan tepki geldi. Facebook hesabı üzerinden açıklama yapan Mehmet Arslan, aynen şu satırları yazdı;

-Nihat Doğan'ın Adımızı İnsanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleride, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum.

Peki Mehmet Arslan neden Nihat Doğan'ı kabul ettiğine bin pişman olmuştu? Sebebi Nihat Doğan'ın yaptığı aşağıdaki paylaşım. Bu fotoğrafın altına Nihat Doğan şunları yazmış;

nihat doğan ve özgecan babası mehmet arslan

-"Karşımda oturan, 'bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin' minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir.

NİHAT DOĞAN ÖZGECAN İÇİN NE DEMİŞTİ
Özgecan’ın öldürülmesinin ardından Nihat Doğan Twitter’dan şu mesajı atmıştı: "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın”. Nihat Doğan tepkiler çığ gibi büyüyünce twiti silmişti. Acun Ilıcalı da Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkarmıştı. 

-Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat 'bizden olmayan zulüm 1453'te başladı' diyen, Mankurt, Hakk düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın.

-Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir ben de onların evladıyım. Buradan size ekmek çıkmaz. Ayrıca Konuşmak her kişinin, hakk konuşmak er kişinin işidir, ben Hakk konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hakk konuşmamla :) dönen dönsün ben dönmezem yolundan :) haydi şimdi başka kapıya....."

Yorumlar11 yorum