BIST 1.365
DOLAR 8,12
EURO 9,79
ALTIN 464,23
HABER /  GÜNCEL

Özel Kuvvetler Süleyman Şah Türbesi'nde

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Süleyman Şah Türbesi'nin özel kuvvetlerle güçlendirildiğini söyledi.

Abone ol
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Süleyman Şah türbesi için ek tedbir alındığını belirterek, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi Sivas'ın Gürün ve Yıldızeli ilçelerinde Ak Partinin seçim çalışmalarına katıldı. Bakan Yılmaz, "Hali hazırdaki mevcut durum nedeniyle özel kuvvetlerle orası güçlendirilmiş durumda. Biz her türlü tedbiri aldık." dedi.
 
30 Mart Yerel seçimleri öncesi Sivas'ta çalışmalarını sürdüren Milli Savunma Bakan İsmet Yılmaz, sabah ilk olarak Gürün ilçesine geçerek burada çeşitli temaslarda bulundu. Daha sonra ilçede bulunan Ulu Camide cuma namazını kılan Bakan Yılmaz, namaz sonrası ilçede partililere hitap ederek belediye başkan adayı Mehmet Aktaş için destek istedi.

Gürün ilçesindeki ziyaretlerinin ardından karayolu ile Yılıdızeli ilçesine geçen Bakan Yılmaz ilçe meydanında halka hitap etti. Miting sonrası gazetecilerin Süleyman Şah Saygı Karakolu'na bordo bereli özel kuvvetlerin gönderildiği iddiaların sorulması üzerine, "Zaten bizim orayı özel kuvvetlerden arkadaşlarla takviye ettik. Burada bir sıkıntı yok. Hali hazırdaki mevcut durum nedeniyle özel kuvvetlerle orası güçlendirilmiş durumda. Biz her türlü tedbiri aldık dedik. Türk Silahlı Kuvvetleri teyakkuz halindedir. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin vatan parçasını, sınırını koruma konusundaki iradesini herkes görmüştür. Bütün dünya görmüştür. İlave eklenecek bir husus yoktur." dedi.
ÖNCEKİ HABERLER
Rize Kalkandere seçim sonuçları 2014
Manisa Gölmarmara seçim sonuçları 2014
Tuncay Güney cemaati çok kızdıracak
MİT ve Dışişleri'ne göre kim nasıl sızdırdı?
Samsun Yakakent seçim sonuçları 2014
Kılıçdaroğlu Suriye tapeleri için sorgulanacak!
Manisa Demirci seçim sonuçları 2014
Samsun Vezirköprü seçim sonuçları 2014
Manisa Alaşehir seçim sonuçları 2014
Samsun Terme seçim sonuçları 2014
Yorumlar 94 yorum