HABER /  GÜNCEL

Osmanbey metro durağında bir kişi raylara atladı

İstanbul, Osmanbey metrosunda raylara düşen kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle, M2 Osmanbey- Yenikapı hattında seferler iptal edildi.

HACIOSMAN-Yenikapı hattı Osmanbey metro istasyonunda, raylara atlayan bir kişi metronun altında kalarak hayatını kaybetti. Olay nedeniyle, metro seferlerinde aksama yaşanırken, Osmanbey'de inen yolcular İETT otobüsleriyle Taksim'e götürüldü.

SEFERLERDE AKSAMA YAŞANDI
Olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edilirken, metro yolcuları tahliye edildi. Sağlık ekipleri raylara atlayan kişinin öldüğünü tespit etti. Polis olay yerinde incelemelerde bulunurken metro seferlerinde de aksama yaşandı.

YOLCULAR İETT OTOBÜSÜYLE TAŞINDI
Hacıosman-Yenikapı yönünde seferler Osmanbey'e kadar yapılırken, Taksim yönüne gidecek yolcular İETT otobüsleriyle taşındı. Yenikapı-Hacıosman yönündeki seferler için ise Taksim'e kadar gelebilen yolcular İETT otobüsleriyle Osmanbey'e götürüldü. Yolcular, burada, Hacıosman-Osmanbey arası ring seferi yapan metroya binerek yolculuklarına devam ettiler.

SEFERLER NORMALE DÖNDÜ
Polisin, olay yerinde yaptıgı incelemenin ardından ceset, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin çalışmasının sona ermesiyle birlikte, metro seferleri saat 10.00 sıralarında normale döndü.

İşte olay yerinden kareler...


ÖNCEKİ HABERLER
Şanlıurfa'da saldırıya uğrayan kadın doktor yaralandı
Eski Türkiye güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun mirası itfaiyecilere kaldı
Galatasaray'da bomba gelişme! İşte yılın teklifi
DEAŞ karşıtı koalisyondan "gözlem noktaları" açıklaması
Darüşşafaka Tekfen, Panathinaikos'a direnemedi
Kenan İmirzalıoğlu stüdyoya girdi Kim Milyoner Olmak İster müjdesi geldi
Yorumlar 2 yorum