BIST 1.342
DOLAR 7,87
EURO 9,38
ALTIN 458,00
HABER /  GALATASARAY

Onyekuru'yla ilgili şok gerçek ortaya çıktı

Galatasaraylı Henry Onyekuru, Almanya sınırında çocuğunun annesine 11 bin euro ödeyerek tutuklanmaktan kurtuldu! Böylece Melissa Krott, parasını tahsil etti.

Abone ol

Galatasaray'ın Everton’dan kiraladığı Onyekuru’nun, Belçika’da Eupen’de oynadığı sırada Melissa Krott (32) adlı kadından bir kızı olduğu ortaya çıktı. Krott, 15 aylık kızı nedeniyle açtığı babalık davasını kazandı ve kararı tüm Avrupa’da tanıttı.

Krott’un avukatı, Almanya sınırının hemen ötesinde yaşayan müvekillinin talebi üzerine Onyekuru’ya, “Babalık görevlerini yerine getirmemek ve çocuğun masrafı arını üstlenmemekten” dolayı, 11.000 euroluk fatura çıkarttı. 

AKSİ HALDE TUTUKLANACAKTI
Karar, Alman mahkemelerince de onaylandı. Henry Onyekuru, Almanya sınırında bu parayı ödemek zorunda kaldı. Aksi halde tutuklanacaktı. Onyekuru ilerleyen süreçte de hep para ödemek durumunda kalacak.

KIZIYLA HİÇ İLGİLENMİYOR
Onyekuru’yla Instagram’da tanıştıklarını belirten Melissa Krott, “Çocuğu istemediğini sertçe söyledi. Benden sonra başka bir kadından oğlu oldu. Onyekuru, oğluyla gurur duyup fotoğraflar çektiriyor ama kızıyla hiç ilgilenmiyor. Bu çok üzücü” dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
ABD bir ülkeyi daha İran yaptırımlarından muaf tuttu
Jandarma uzman erbaş alım şartları neler-2018
Cenk Torun kiminle evli karısı Nevin Ursavaş kimdir çocukları
Cenk Torun kimdir Adını Sen Koy'da Oğuz ile yeniden doğdu
Fenerbahçe'nin konuğu Anderlecht
ŞOK market saat kaçta açılıyor ne zaman kapanıyor?
Yorumlar