HABER /  GÜNCEL

Oğluna çarpan sürücüden özür bekliyor

Antalya'da, oğlunun trafik kazasında yaralanmasına neden olan otomobil sürücüsünün özür bile dilemediğinden yakınan baba, "O sürücü bir telefon açsaydı, affedecektik" dedi

Antalya’da trafik kazasında oğlunun yaralanmasına neden olan sürücünün kendilerinden bir özür bile dilemediğinden yakınan baba, hukuk nezdinde konunun sonuna kadar takipçisi olacağını belirti.

Edinilen bilgiye göre, 10 gün önce Muratpaşa ilçesi Narenciye Caddesi ile Portakal Çiçeği Caddesi'nin kesiştiği noktada aynı güzergaha doğru ilerleyen bir motosiklet ile otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü yara almazken, arkasındaki yolcu berber Kerim Tuna Şengül (16) ağır yaralandı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Şengül, 1 haftalık yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin ardından servise alındı.

"Arasaydı şikayetçi olmayacaktım"
Oğlunun ölümden döndüğünü dile getiren acılı baba Hasan Hüseyin Şengül, 1 haftalık kritik dönemi atlattığını dile getirdi.
Kazaya neden olan sürücüye sitem eden Şengül, “O sürücü gelip bir gün geçmiş olsun bile demedi, özür dilemedi. Tek üzüldüğüm nokta bu. Sürücünün arayıp sormamasına üzüldüm. Belki benim oğlum suçlu belki o da olabilir. En azından bir geçmiş olsun diyebilirdi. Arasaydı, kazadır deyip bağışlayacaktık. Ama şu andan itibaren sonuna kadar hukuk mücadelemi vereceğim” dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
FETÖ'nün 'abla yapılanması'na 20 gözaltı
Korkunç olay! Sevgilisiyle bir oldu eşini başını taşla ezerek öldürdü
Özlem Kaymaz kimdir kaç yaşında Fikret Orman bombası patladı!
Konut kredi faizi en uygun hangi bankada işte detaylar
Anneler günü ne zaman 2018 kaç gün kaldı güncel bilgi
Adana mutabakatı nedir hangi ülkeyle yapıldı Adana mutabakatı maddeleri
Yorumlar 1 yorum