HABER /  MAGAZİN

O Ses Türkiye Ebru Gündeş'in yerine Sibel Can geldi

O Ses Türkiye yarışmasında yaşanan sürpriz ayrılıktan sonra Acun Ilıcalı bombayı patlattı. Ebru Gündeş'in yerine gelen isim Sibel Can oldu.

O Ses Türkiye yarışmasının üç sezondur jüri üyeliğini yapan Ebru Gündeş aldığı ayrılık kararı ile sürpri yaşatmıştı. Bu ayrılığın ardından Ebru Gündeş'in yerine gelecek isim büyük bir merak konusuydu.

Acun Ilıcalı, Gündeş'den boşalan koltuğu çok daha ünlü bir isimle doldurdu. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Sibel Can oldu.

İZLEYİCİ DE SİBEL CAN'I İSTİYORDU

O Ses Türkiye jüriliği için izleyiciden daha öncesinde Sibel Can talepleri geliyordu. Ebru Gündeş'in ayrılığı ile Acun Ilıcalı izleyicinin istediğini de yerine getirmiş oldu.

EBRU GÜNDEŞ NİYE AYRILDI?

Sürpriz ayrılığın perde arkası bilinmezken Ebru Gündeş sosyal medya hesabından vedasını şu sözlerle duyurmuştu;

- "3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim... Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim,ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum. O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah... O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz..."

ÖNCEKİ HABERLER
Efkan Ala'yı hiç böyle bilmiyorduk Akdoğan anlattı
Yarbay Mehmet Alkan'a ikinci büyük şok
Hüseyin Çapkın'a bir darbe daha!
Esad yine aynı şeyi yaptı yüzlerce kişi etkilendi
Boğazici Film festivali başvuru koşulları ve ödüller
TOKİ 100 bin konut başvuru şartlar neler başvurular ne zaman başlıyor?
Yorumlar 1 yorum