BIST 4.505
DOLAR 18,83
EURO 20,20
ALTIN 1.136,12
HABER /  MEDYA

O Ses Ahmet Parlak'ın yeni şarkısı yine olay!

O Ses Türkiye'ye katılarak İsyan şarkısını söyleyen Mersinli Ahmet Parlak'ın yeni performansı 'Salla Yarim Mendilini' şarkısı yine olay oldu. Ahmet Parlak'ın son şarkısı youtube'da yine rekora koşuyor.

Abone ol

O Ses Türkiye'ye katılarak kendine has üslubu ile Halil Sezai'nin İsyan şarkısını söyleyen Mersinli Ahmet Parlak'ın yeni şarkısı 'Salla Yarım Mendilini' yine kırdı geçirdi. Ahmet Parlak'ın son şarkısını dinleyin.

AHMET PARLAK'IN SON ŞARKISI SALLA YARİM MENDİLİNİ

TESADÜFEN ÇEKİLEN VİDEOYLA FENOMEN OLDU

Merkez Yenişehir İlçesi'nde restoran işletmeciliği yapan Ahmet Parlak, 1 yıl önce arkadaş ortamında, sanatçı Halil Sezai'nin 'İsyan' isimli parçasını seslendirdi ve görüntüleri bir video paylaşım sitesine yüklendi. Tesadüfen videoyu izleyen O Ses Türkiye Yarışma programının jürisi sanatçı Gökhan Özoğuz, yarışma programında Parlak'ı överek videoyu yayınlattı. Videoda hayranlık uyandıran Parlak'ın performansı ve doğallığı, tüm salonu ayağa kaldırdı.

MÜŞTERİSİ ARTTI

Doğallığı ve kendine has üslubu ile fark yaratan Parlak, kendisini dinlemek için gelen misafirleri, sahibi olduğu ocak başında ağırlıyor. Aralarında çevre illerden gelenlerinde olduğu müzik severler, Parlak'ı sahnede izleyerek seslendirdiği parçalara da eşlik ediyorlar. Yarışma programının ardından tıka basa dolan mekanda yer bulabilmek için erken saatlerde rezervasyon yaptıran konuklar, gecenin geç saatlerine kadar süren eğlencenin ardından, Parlak ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor.