BIST 4.970
DOLAR 18,64
EURO 19,30
ALTIN 1.052,16
HABER /  MAGAZİN

Nihat Doğan’ın yerine kim geliyor? Seren Serengil'den iddialara yanıt

Nihat Doğan’ın gündüz kuşağı programı 'Söylemezsem Olmaz’dan ayrılması sonrası adı kulislerde dolaşan Seren Serengil, hakkında çıkan iddialara İnternethaber aracılığıyla cevap verdi.

Abone ol

Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” adlı magazin programında görevine son verilen Nihat Doğan’ın yerine kimin geleceği merak edilirken adı kulislerde dolaşan Seren Serengil, hakkındaki iddialara İnternethaber aracılığıyla açıklık getirdi.

''BÖYLE BİR ANLAŞMA YOK''
Konuyla alakalı İnternethaber’den Recep Kıyatsıl’a konuşan Seren Serengil, ‘’Kesinlikle böyle anlaşma yok. Hakkımda bu tür iddiaları çıkaranlar art niyetli. Şu an icin hiçbir kanalla anlaşmadım.’’ dedi.

''ÇOK TEKLİF GELİYOR''
Kendisine birçok kanaldan teklif geldiğini belirten Seren Serengil, şunları ifade etti; ‘’O kadar çok teklif geliyor ki ama hiçbirini kabul etmiyorum çünkü maddi anlamda beni tatmin etmeyen rakamlar öneriyorlar.’’

''CENGİZ'LE PROGRAM YAPMAYI ÇOK İSTERİM''
Eski partneri ve yakın dostu Cengiz Semercioğlu ile birlikte güzel bir uyum yakaladığının altını çizen Serengil, ‘’Cengiz Semercioğlu, duayen bir isim. Cengiz’le birlikte program sunmayı çok isterim. Aslında şu aralar önceliğimi sağlığıma verdim. Doğacak çocuğumla ilgilenmek onu büyütmek isterim ama cazip bir teklif gelirse neden olmasın.” şeklinde konuştu.

NELER YAŞANMIŞTI?
Hatırlanacağı gibi reşit olmayan iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiası ile gözaltına alınan ve savcılığın talebiyle serbest bırakılan Nihat Doğan, sunduğu magazin programına da veda etmişti. Bu olay sonrası açıklama yapan Ece Erken, Doğan’ın yerine bir başkası ile anlaşıldığını duyurmuştu.