HABER /  MEDYA

Nedim Şener'den patronlara dolar çağrısı

Gazeteci Nedim Şener, sade vatandaşların ve devletin dövize karşı duyduğu hassasiyeti, AK Parti döneminde zenginleşen holding sahiplerinden de beklediğini söyledi.

Gazeteci Nedim Şener, Habertürk'te Türkiye - ABD ilişkilerini değerlendirirken tırmanışı süren dolar kuruna ilişkin işadamlarına çok çarpıcı bir çağrıda bulundu

"Türkiye'nin nabzı" programına konuk olan Nedim Şener, Türkiye'nin ABD tarafından hem siyasi hem de ekonomik darboğaza sokulmaya çalışıldığını söyledi. AK Parti döneminde zenginleşen holding sahiplerinin de döviz konusunda hassasiyet göstermesi gerektiğine vurgu yapan Şener, şunları söyledi:

"BEN HER ŞEYİMİ KAYBETMEYE RAZIYIM"
"Dolardaki hareketlenmenin siyasi sebeplerin sonucu olduğu bir gerçektir. Ve bunu yükseltecekler. Şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere... AK Parti döneminde bir sürü iş adamı zengin oldu. Döviz varlıkları, binaları ve plazaları var. Ben Nedim Şener olarak her şeyimi kaybetmeye razıyım. Onlar ne kadarını kaybetmeye razı göreceğiz. Dövize karşı sadece devlet mi mücadele edecek, yoksa bu zengin iş adamları mı yapacak göreceğiz."

Erdoğan'ın çağrısı sonrası o başkan eşinin altınlarını bozdurdu

ÖNCEKİ HABERLER
İSKİ su kesintisi Küçükçekmece'de sular ne zaman gelecek saati
2018 Parçalı Güneş Tutulması ne zaman Türkiye'den görülecek mi burçlara etkisi
Engelli maaşı alana 1000 lira bayram ikramiyesi verilecek mi?
Starbucks 'tan Bitcoin ile ilgili açıklama
Haydar Baş kimdir aslen nereli? Eşi ve çocukları...
İstanbul depreminde fay hattı üstündeki ilçeler hangisi 2020
Yorumlar 29 yorum