BIST 2.795
DOLAR 17,96
EURO 18,32
ALTIN 1.030,93
HABER /  MAGAZİN

Mustafa Topaloğlu şiddet iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu

Mustafa Topaloğlu'nun eşine şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Topaloğlu eşinin iddialarına ilişkin ilk kez konuştu

Abone ol

Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıllık eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddiaları magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Topaloğlu o iddiaların ardından ilk kez konuştu, "yaşananlar bir kaza" dedi.

 Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıllık eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Mustafa Topaloğlu'ndan şiddet gördüğünü iddia eden Derya Topaloğlu, yüzünün fotoğraflarını Instagram sayfasının yayınlamasının ardından Mustafa Topaloğlu ilk kez konuştu.

"BAKTIM BENİ ŞİKAYET EDİYOR"

Yaşanan olayı D Magazin'e anlatan Topaloğlu, "Ona bir dedikodu gelmiş. 'Mustafa abi seni takip ettiriyor' demişler. Bunu bana söyledi. Ben de 'takip ettireceğim adam benim yanımda olmaz' dedim. Dokundu bu lafı bana. Hiçbir adam, hiçbir insan asla eşinin bir hatasını görmeden takip ettirmez.İndim kafeye, bunu çok yaptı. Annesi dedi ki 'küçükken travma geçirdi, idare et.' Ben de o olayı bildiğim için alttan alırım. Yardımcılar da şahittir. 18 yıldır bu boşluklarını idare ediyorum. Yanımızda biri olsa görür ona ne kadar idareci davrandığımı. Öldürseydi beni ama bana 'benim takip ettiriyorsun' demeseydi. Arkamı döndüm gidiyorum, bir baktım yine arkadaşlarına beni şikayet ediyor. Onuruma dokunuşlar birikti, o anda patladı....

"VURMAK YOK"

"Elimin tersiyle 'sen ne istiyorsun' dedim ama vurma falan yok. Tövbeler tövbesi... Ben sana defalarca tembih ettim. Arkadaşlarının yanında beni küçük düşürme! Elimin tersini salladım. Vurmadım. Anne babasına da söyledim. Bu bir kaza, Allah yukarda biliyor dedim. Birini getirin 'bu adam bunu yapar' desin. İnsanların önünde kendimi asacağım. Maddi gücü mü yokmuş? 7 sülalesi bilir. Ben onun ailesine de 'sıkıntı çekmeyin, bu ev benim değil Allah'ın' dedim..."

"Benim arabam yok, onun var. Havuzlu evi var. Onun harcadığı paraları kimse harcamadı. Ben seni aç bırakmadım, susuz bırakmadım, ne istiyorsan karınca kararınca alındı, yapıldı. Ben onu niye öldüreyim ya? Hiçbir canlıya zarar vermeyen adam, çocuklarının annesine niye zarar versin..."Senin gözüne bir şey oldu diye, 1 haftadır yemek yemiyorum ben be..."

"CANIM TİTREDİ"

"Keşke idare etseydim diyorum içimden. Yüzüğüm onun gözüne değince benim canım titredi. Ona öyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Bilsem çekip gitmez, hastaneye götürürdüm. Yarım saat sonra bana telefon geldi. Eşinizi hastaneye götürdük dediler. Doğru hastaneye gittim. Oradaki hocalar bir şey yok dedi. İkinci gün başka doktorlar görsün demiş. Götürdük 'çatlak var' demişler. Allah yukarda sadece elimi salladım. Benim bir kadına, bir insana el kaldırmam mümkün değil. O bir an beni getirdiği durumun sonucu. Arkadaşlarının yanında beni tahrik ediyorsun." dedi.

Derya Topaloğlu yaşadıklarının ardından ağır bir operasyon geçirdiğini, ailesinin yanına taşıdığını açıklamıştı.

Derya Topaloğlu, 18 yıldır birlikte olduğu Mustafa Topaloğlu'nu kendisini hastanelik etmekle suçlamış, "Mustafa Topaloğlu, oturduğum sitenin kafeteryasında, bayan arkadaşlarımla bir masada otururken; sorgusuz sualsiz yanıma gelip gözüme yumruk attı. Attığı yumrukla 'ortiba' dedikleri, gözümün kemiği kırıldı. Çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi ailemin yanındayım. Olaya şahit olan komşularım; sebepsiz ve durduk yere böylesi bir olayla karşı karşıya geldiğime tanıktır. Mustafa Topaloğlu'nun sebepsiz kavgaları fazlaca olmaktaydı. Bu son vuruşuyla sözde olan evlilik bitmiştir. Böylesi bir vahşeti Allah kimseye vermesin" ifadelerinde bulunmuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
İki genç askerimiz El Bab'da destan yazdı
İki genç askerimiz El Bab'da destan yazdı
İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz'a ne oldu kim elendi?
İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz'a ne oldu kim elendi?
Enerji Bakanlığı'ndan flaş elektrik kesintisi açıklaması
Enerji Bakanlığı'ndan flaş elektrik kesintisi açıklaması
Yılbaşını kana bulayacaklardı yakalandılar
Yılbaşını kana bulayacaklardı yakalandılar
İhraç edilen 233 hakim ve savcının itirazına ret
İhraç edilen 233 hakim ve savcının itirazına ret
Sivas'ta uyuşturucu hap diye... Polis de şaştı kaldı
Sivas'ta uyuşturucu hap diye... Polis de şaştı kaldı
TSK az önce açıkladı: DEAŞ'ın emiri öldürüldü
TSK az önce açıkladı: DEAŞ'ın emiri öldürüldü
Erdoğan: Terör örgütlerinin başını ezeceğiz
Erdoğan: Terör örgütlerinin başını ezeceğiz
Yuşa Tepesi'ne teleferik için geri sayım
Yuşa Tepesi'ne teleferik için geri sayım
Bakan'dan Ankara'ya metro müjdesi
Bakan'dan Ankara'ya metro müjdesi