BIST 1.284
DOLAR 7,81
EURO 9,33
ALTIN 446,94
HABER /  MAGAZİN

Mustafa Ceceli eleştirilere cevap verdi

Mustafa Ceceli'nin belediyeler tarafından da konserleri iptal edildi. Ceceli önceki akşam Antalya'da verdiği konserinde kendisiyle ilgili gündemde yer alan haberlere yanıt verdi.

Abone ol

Eski eşi Sinem Gedik'in İntizar ile samimi görüntülerini sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli, Antalya'da verdiği konserde hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli sahnede, "Eğer gerçekten inanıyorsan, size İslam'ın şartının 5 değil 25 olduğunu da iddia etsen ona inanırsın. İftara atıyorsan bunun altından kalkamazsın. Biz çocuklarımıza da bunu öğrettik. Hakkımda hiçbir bilgi sahibi olmadığınız konuda da konuşmamanız gerekir. " sözleriyle de kendisini dinlemeye gelenlere ayrıca teşekkür etti.

GÖRÜNTÜLERİ DAVA DOSYASINA EKLETMİŞTİ
Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişkinin video görüntülerini 3 Temmuz 2018'de dava dosyasına eklemişti.

TEPKİ GÖRÜMÜŞTÜ
Sinem Gedik'in, Kanlıca'daki evinin yatak odasına gizli kamera yerleştirmek suretiyle elde edilen bu mahrem görüntüler kamuoyunda büyük tepki görmüştü

ÖNCEKİ HABERLER
Mahkeme: Mutsuz evlilik boşanmak için gerekçe olamaz
Mars Dünya'ya yakınlaşacak!
Alita: Battle Angel'dan beklenen fragman geldi!
ALES puanı kaç sene geçerli 2018 ALES 2. sınav tarihi
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Pasaportların iptal şerhleri kaldırıldı
Seyahat yasağı gelen iller hangisi son haber listede 20 il var
Yorumlar 4 yorum