BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Muhittin Böcek aslen nereli eşi Havva Böcek ve çocukları kimdir?

Türk siyasetinin tanınan yüzlerinden biri olan Muhittin Böcek aslen Antalyalı ve 1962 doğumlu. Siyaset bilimi okuyan Muhittin Böcek Havva Böcek ile evlidir ve çiftin bir çocukları vardır.

Abone ol

Sevilen siyasi isimlerden biri olan Muhittin Böcek aslen Antalyalı ve 57 yaşında. Siyaset bilimi okuyan Böcek, uzun yıllardır siyaset ile iç içe. Antalya Konyaaltın'da oturan Muhittin Böcek Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevlerine de devam etmektedir. Muhittin Böcek Havva Böcek ile evlidir ve çiftin bir çocukları vardır. 

MUHİTTİN BÖCEK KİMDİR: Muhittin Böcek, 1962 yılında Konyaaltı’nın Uncalı Mahallesi’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümlerini bitirerek Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans Programına devam etmektedir. 

Siyaset hayatı süresince 4 dönem Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı görevinde bulunan Muhittin BÖCEK aynı zamanda Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanlığı, Konyaaltı Turizm ve Eğitim Geliştirme Vakfı (KONTEV) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevlerine de devam etmektedir.

 Evli ve bir çocuk babası olan Muhittin BÖCEK, doğduğundan bu yana Konyaaltı’nda oturuyor ve Konyaaltı’nı çok iyi tanıyor. 
Kaynak Yeniçağ: Muhittin Böcek kimdir, nereli ve kaç yaşında?

ÖNCEKİ HABERLER
Kulislerde konuşulan jest! AK Parti 2 ilde adayını geri çekiyor
Huawei'nin ilk dizüstü bilgisayarı MateBook 13'ün fiyatı ve özellikleri
Mustafa Bozbey aslen nereli belediye çalışanı olan eşi Seden Bozbey kimdir?
Hipertansiyon hakkında doğru bilinen bu 5 yanlışa dikkat edin
Mustafa Varank: Eski köye yeni adet getirmeliyiz
Bir Zamanlar Çukurova 76. bölüm fragmanı
Yorumlar 1 yorum