BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,04
ALTIN 441,59
MEDYA

Müge Anlı'da şok iddialar! Rahmine sert bir cisimle vurdular, tecavüz ettiler

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan kayıp Feride Ercan'ın sosyal medyada kendisinden küçük erkekler ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Şimdiye kadar belirlenen 5 erkekle ismi anılan kadın hakkındaki diğer iddialar ise kan dondurdu.

20 Ocak tarihinden bu yana kayıp olan Feride Ercan'ın ailesi ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan Müge Anlı'nın programına, kayıp kadını bulmak için başvurdu. Canlı yayında kayıp kadını araştırmaya başlayan Müge Anlı ve ekibi her gün yeni bir skandalı gündeme getirdi. Sosyal medyada sürekli kendisinden küçük erkeklerde konuştuğu anlaşılan kadının hakkındaki diğer iddialar ise kan dondurdu.

Kırıkkale'de yaşayana Feride Ercan 20 Ocak'tan beri kayıp olduğunu söyleyen ailesi programda Feride Ercan'ın evini apar topar terk ettiğini ve nerede olduğunun bilinmediği ifade etti ve kayıp kadının bulunmasını istedi.

Müge Anlı ve ekibi ise Feride Ercan'ı ararken her gün bir yeni skandal ortaya çıktı. Sosyal medyadan sürekli erkeklerle tanışıp buluşan 55 yaşındaki Feride Ercan'ın sevgililerinden biri olduğu iddia edilen evli ve 2 çocuk babası Hikmet Yalçınkaya stüdyoda canlı yayına katıldı. Diğer sevgilileri ise telefonla bağlanarak sorulara cevap veridi. Ayrıca Hikmet beyni evli ve 2 çocuk babası olduğu ise olayı dahada vahim hala getirirken eşi ise aldatıldığını canlı yayında öğrenmiş oldu.

Şu ana kadar anlatılan ve itiraf edilenlere göre 5 sevgilisi ortaya çıkan Feride Ercan'ın başka sevgililerin de olup olmadığı merak edilirken, hepsiyle görüştüğü konuştuğu ve hatta bazılarından paralar aldığı öğrenildi.

Canlı yayına bağlanan komşusu Hikmet beyin sık sık Feride hanımın evine geldiğini, yiyecekler ve paralar getirdiğini söyledi. Hikmet bey Feride hanıma para yardımı yaptığını kabul etti. Hikmet bey ise evine hiç gitmediğini söyledi ve bu iddiayı yalanladı. Feride Ercan'ın hesabına para gönderen Hikmet bey Feride hanımla görüşen en son kişi olması ise bütün okları üzerine çevirdi. Skandal bununla da bitmiyor.

Bir başka iddia ise Feride Ercan'ın Konya'da farklı bir kişiyle de birlikteliği oldu, hatta ondan hamile kaldığı yönünde. İsminin Emre olduğu öğrenilen Konyalı adam, kendisi ile görüştüklerini fakat bunun yalnızca sanal bir ilişki olduğunu, yüz yüze yalnızca iki kez geldiklerini itiraf etti.

Kan donduran iddia ise ismini vermek istemeyen bir komşu tarafından, Feride Ercan'ın darp edildiği ve tecavüze uğradığı yönünde oldu. Evine gelen kişinin zorla Feride Ercan ile ilişkiye girmeye çalıştığı, Feride Ercan'ın karşı koymasına karşılık kendisinin rahmine sert bir cisimle vurduğu ve kanamaya sebep olduğu, vücudunda sigara yanıklarının da olduğunu ifade etti.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cinayetin izlerini silmek için cesedi çamaşır suyuyla yıkamışlar
Oyuncu Yalçın Menteş, son yolculuğuna uğurlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kartal'da ölenlerin cenaze törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bina çökmesi sonucu yaralananları ziyaret etti
Bülent İnal 'Abdülhamid keşke oynayabilsem dediğim rollerden biriydi'
Bakan Çavuşoğlu'ndan ittifak açıklaması
Hadise'nin kuaförüyle yataktaki görüntüleri olay oldu!
Burdu'da kayıp Afgan uyruklu kadının cesedi bulundu
Yunusla oynamak isteyene ünlü mankenin başına gelmeyen kalmadı!
Erdoğan'dan Sakarya'daki Tank Palet Fabrika'nın satıldığı iddialarına yanıt