BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,91
ALTIN 458,49
HABER /  GÜNCEL

MPİ Sayısal Loto 24 Mart çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'nun 1115. hafta sonuçları bu akşam gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. Geçen hafta 4. kez devreden Sayısal Loto büyük ikramiyesi kurallar gereği 5 bilen kişiler arasında paylaştırılmıştı. İşte bu haftanın Sayısal Loto çekilişine dair detaylar...

Abone ol

Sayısal Loto çekilişi yapıldı ve bu haftanın şanslı rakamları ile kazananları belirlendi. Geçen haftaki çekilişte çok fazla rastlanmayan bir durum olmuştu. Sayısal Loto sonuçlarına göre 6 bilen 4. kez çıkmamıştı. Oyun kuralları gereği devreden büyük ikramiye geçen hafta 5 bilen 183 kişi arasında paylaştırılmıştı ve kişi başı 51 bin 193'er lira ikramiye düşmüştü. Bu haftanın Sayısal Loto çekilişine dair detaylar haberimizde.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI - 24 MART 2018: 4 - 6 - 36 - 37 - 39 - 43

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIYOR ?

Oyunu ister kendiniz dolduracağınız kuponlarla ,ister kolon sayısını görevliye söyleyerek makinaya oynatabilirsiniz. 1-49 arasındaki sayılardan seçilecek 6 adet sayıyla 3-4-5 ya da 6 adet doğru tahmin yapılması hedeflenir. Sayısal loto sonuçları her hafta cumartesi 21.30’dan sonra duyurulur. 18 yaşının altında olanlar bu oyunu oynayamazlar, ikramiye kazanmış olsalar bile bunu talep edemezler. Reşit olmayanlara bu oyunu oynatmak da kanunen suç teşkil etmektedir. Sayısal loto da kolon başına 1 TL ücret alınmaktadır. Bir kuponun tamamı doldurulduğu takdirde 8 TL’lik ücret ödenmesi gerekmektedir.
Sayısal Loto’nun 9 Ocak 2016 tarihinde yapılacak 1.000 çekilişinin büyük bir ilgiyle takip edileceği ve talebin maksimum düzeyde olacağı tahmin edilmektedir.

ÖNCEKİ HABERLER
Diyarbakır'da korkutan deprem! Kaç şiddetinde oldu?
Bakan Arslan: Afrin'de destan yazdık
Kılıçdaroğlu'na böyle cevap verdi: Senin dünyadan haberin yok
Okul yolunda bombalı saldırı!
Batman'da bir asker şehit oldu
Nazım Sangare'den bomba açıklamalar: Galibiyetle döneceğiz...
Yorumlar 1 yorum