BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
HABER /  GÜNCEL

Morrisey konserinde Esad mesajı

Morrissey Esed'e mesaj gönderdi19. İstanbul Caz Festivali'nin kapanışında sahneye çıkan Morrisey'in ekibi "Assad is shit" (Esad b.ktur) yazılı tişörtlerle sahnedelerdi.

Abone ol

Bu yılın en çok konuşulan ve merakla beklenen İngiliz müzisyen Morrissey konseri dün akşam Harbiye Açıkhava’da gerçekleşti. İstanbul’a ikinci kez gelen Morrissey, konsere Türk bayrağı açarak başladı. Morrissey’e eşlik eden diğer müzisyenlerin üzerinde ise "Assad is shit" (Esad b.ktur) yazılı tişörtlerle sahnedelerdi.

İKSV’nin düzenlediği 19. İstanbul Caz Festivali'nin kapanışında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde dün gece konser veren İngiliz müzisyen konsere "How Soon is Now?" şarkısı ile başladı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Morrissey Türk hayranlarına bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

“WILLIAM VE KATE’TEN NEFRET EDİYORUZ”

Hem şarkı sözleriyle hem de duruşuyla mesaj vermekten asla çekinmeyen Morrissey’in turne kapsamındaki diğer konserinde de "Assad is shit" yazılı tişört ile sahneye çıkmışlardı.

Ekibin daha önce Brezilya konserinde giydikleri “We hate William and Kate” (William ve Kate’ten nefret ediyoruz) yazılı tişörtlerle konser vermeleri ise özellikle İngiliz basını tarafından çok eleştirilmişti.