BIST 10.471
DOLAR 32,73
EURO 35,07
ALTIN 2.448,50
HABER /  GÜNCEL

Milyonlar dinliyordu şimdi yüzünü gösterdi!

Yandex'in navigasyon programının Ece'si bu kez yüzünü gösterdi. "Rota oluşturuluyor" diyerek Beyaz Show'a katılan Sıla Erkan, taksi şoförleriyle yaşadığı diyaloğu anlattı.

Abone ol

Yandex'in milyonlarca kullanıcısı bulunan navigasyonun kahramanı Ece'yi seslendiren Sıla Erkan, Beyaz Show'a konuk oldu. 

Yandex Navigasyon'un sesli yönlendirme özelliğindeki kadın ses "Ece"yi seslendiren oyuncu Sıla Erkan, ilk kez Beyaz Show'da seyircilerin karşısına çıktı. 21 Nisan gecesi yayınlanan programda Büşra Pekin, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam gibi ünlü isimler de konuklar arasında yer aldı.

SILA'NIN SESİNİ DUYAN ŞAŞIRDI

Beyazıt Öztürk sürpriz konuğunu sunarken, "Aslında her gün bu hanımefendiyi duyuyorsunuz" diyerek dikkatleri Sıla'nın üzerine çekti. Ardından seyircilere yönelik bir şeyler söylemesini istedi. Navigasyondaki tonlamasıyla "Merhaba, nasılsınız?" diyen Sıla Erkan'ın Yandex Navigasyon'un sesi olduğu hemen anlaşıldı.

ROTA OLUŞTURULDU

Programda yaşadıklarını anlatan Erkan, uygulamayı sıklıkla kullanan taksi şoförlerinin kimliğini öğrendikten sonra "İstanbul'da sizin sayenizde yolumuzu buluyoruz" dediklerini ve tanıştığı herkesin kendisine "Rota oluşturuldu" dedirtmeye çalıştığını söyledi. 2013'ten beri navigasyonun sesi olduğunu belirten Sıla Erkan, uygulamada güncellemeler yapmak için stüdyoya girmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.