BIST 1.527
DOLAR 7,30
EURO 8,79
ALTIN 404,10
HABER /  GÜNCEL

Migros Kurbanlık fiyatları 2017 dana hissesi ne kadar?

2017 yılı kurbanlık fiyatları el yakıyor. Peki en hesaplı kurbanlık hangisi, dana ve koç fiyatları bu sene ne kadar? Migros kurbanlık satış fiyatlarını ilan etti. İşte kurbanlıklar.

Abone ol

Kurban Bayramı yaklaşırken fiyatlar da belli olmaya başladı. Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketler kurbanlık fiyatlarını açıklarken, Diyanet, Kızılay, Mehmetçik Vakfı, Yeryüzü Doktorları ve LÖSEV vakıfları da bağış rakamlarını ilan ettiler.

Bu yıl dişi düve kurbanlık satışı ve kesimi yasak. Kent girişlerinde sıkı denetim yapılıyor. Kurbanlık fiyatları ise geçen yıla göre hayli artmış görünüyor. 1000 lira sınırından başlayan kurbanlık koç fiyatları 1.200 lira ortalamayla satılıyor. Kurbanlık dana için hisse fiyatları da 1.300 liradan başlıyor.

2017 Kurbanlık fiyatları ! Koyun ve dana hissesi kaç lira?

Migros kurbanlık fiyatları : Migros 2017 yılı kurbanlık fiyatları 12 kilogramlık kurbanlık koçu 995 TL, 16 kilogramlık koç için ise 1.155 lira olarak belirledi. 21 kilogramlık 1/7 oranında eşit hisse büyükbaş kurbanlık ise bin 295 TL’den satılıyor. Migros kurbanlık paketlerini evlere de servis ediyor. Canlı kurban kesimi ise yapılmıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Alman devi iflas bayrağını çekti
Maden suyunun faydaları neler? Çoğu neye zarar
Sigara bağımlılığının suçlusu biz değiliz ilk insanlar
Kadınlarda cinsel arzuyu artıran viagra gibi ilaç var mı?
Kanserde sadece alternatif tıbba yönelmek ölüm riskini artırıyor
Bilim insanları yeni bir kimyasal tepkime sınıfı keşfetti
Bütçe temmuzda 926 milyor fazla verdi
İstanbul'un saklı cenneti 'Ormanlı'
Taylor Swift davasında sonunda karar çıktı
Saldırı hazırlığındaki teröristler öldürüldü
Yorumlar