HABER /  GÜNCEL

Migros Kurbanlık fiyatları 2017 dana hissesi ne kadar?

2017 yılı kurbanlık fiyatları el yakıyor. Peki en hesaplı kurbanlık hangisi, dana ve koç fiyatları bu sene ne kadar? Migros kurbanlık satış fiyatlarını ilan etti. İşte kurbanlıklar.

Kurban Bayramı yaklaşırken fiyatlar da belli olmaya başladı. Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketler kurbanlık fiyatlarını açıklarken, Diyanet, Kızılay, Mehmetçik Vakfı, Yeryüzü Doktorları ve LÖSEV vakıfları da bağış rakamlarını ilan ettiler.

Bu yıl dişi düve kurbanlık satışı ve kesimi yasak. Kent girişlerinde sıkı denetim yapılıyor. Kurbanlık fiyatları ise geçen yıla göre hayli artmış görünüyor. 1000 lira sınırından başlayan kurbanlık koç fiyatları 1.200 lira ortalamayla satılıyor. Kurbanlık dana için hisse fiyatları da 1.300 liradan başlıyor.

2017 Kurbanlık fiyatları ! Koyun ve dana hissesi kaç lira?

Migros kurbanlık fiyatları : Migros 2017 yılı kurbanlık fiyatları 12 kilogramlık kurbanlık koçu 995 TL, 16 kilogramlık koç için ise 1.155 lira olarak belirledi. 21 kilogramlık 1/7 oranında eşit hisse büyükbaş kurbanlık ise bin 295 TL’den satılıyor. Migros kurbanlık paketlerini evlere de servis ediyor. Canlı kurban kesimi ise yapılmıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Alman devi iflas bayrağını çekti
Maden suyunun faydaları neler? Çoğu neye zarar
Para dolu çantayı karakola teslim eden kişiye müjde
Sigara bağımlılığının suçlusu biz değiliz ilk insanlar
Kadınlarda cinsel arzuyu artıran viagra gibi ilaç var mı?
Osman Bey ve Dündar Bey karşı karşıya! Kuruluş Osman'a damga vuran sahne
Yorumlar