BIST 1.530
DOLAR 7,78
EURO 9,21
ALTIN 420,13
HABER /  POLİTİKA

MHP'li yöneticiden AK Parti'yi kızdıracak sözler!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Aycan, partisinin çıkardığı 49 vekilin TBMM'de kilit önemde olacağına vurgu yaparken "Bundan sonra mecliste siyaseti MHP yapacaktır. Biz ne dersek, o olacaktır. Bugün MHP Mecliste kilit konumdadır ve MHP'nin genel başkanı hem Recep Tayyip Erdoğan'ı kurtarmıştır, hem Adalet ve Kalkınma Partisi'ni kurtarmıştır" dedi.

Abone ol

Kahramanmaraş'ta partisi tarafından birinci sıradan aday gösterilip resmi olmayan sonuçlara göre milletvekili seçilen Sefer Aycan, Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği akşam yemeğinde milletvekili adayları ve partililerle bir araya geldi.

'MHP'LİLERİN HEPSİ EMRE UYUP ERDOĞAN'A OY VERDİ' 

MHP'nin bütün anketlerde yüzde 5-6 oy alacağı şeklinde gösterildiğini, Meclis dışı kalması veya az sayıda milletvekili çıkarak kendi içinde kaos oluşması adına algı operasyonlarının yapıldığını öne süren Sefer Aycan şöyle konuştu:

"BİZ NE DERSEK O OLACAKTIR"

Aycan, sözlerine özetle şöyle devam etti:

"Yüzde 5 oy bekleyenlere en büyük cevabı MHP'ye gönül veren dava arkadaşlarım, parti yönetimimiz, ülküdaşlarım ve Türk milliyetçileri vermiştir. Tabii bu cevap Kahramanmaraş'ta da kendisini göstermiştir. Elbette 49 vekil bizim beklediğimizden azdır. Ama bugünkü 49 vekil, bütün değerlerin üstündedir, büyük bir mücadelenin eseridir ve Meclis aritmetiğinde MHP'yi kilit konumuna getirmiştir. 600 vekil var ama her zaman, bundan sonra bütün gözler 49 vekilin üzerinde olacaktır, genel başkanımızın üzerinde olacaktır. Bundan sonra Meclis'te siyaseti MHP yapacaktır. Biz ne dersek, o olacaktır.

"ERDOĞAN'I KURTARDIK"

Bugün MHP Meclis'te kilit konumdadır ve MHP'nin genel başkanı hem Recep Tayyip Erdoğan'ı kurtarmıştır, hem Adalet ve Kalkınma Partisi'ni kurtarmıştır, hem Meclis'i kurtarmıştır, hem devleti kurtarmıştır. Bu da böyle bilinsin."

MHP'de flaş Sefer Aycan gelişmesi 'Ne dersek o olacak' demişti

ÖNCEKİ HABERLER
KPSS 2018/1 tercih kılavuzu indirme sayfası
Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu!
Kılıçdaroğlu'na açık açık söyledi koltuğu bırak
LGS yüzdelik dilimlerin liselerin taban puanları-2018
Başakşehir Belediyesi arsa satış ihalesi ertelendi
Bu ne utanmazlıktır Kemal Bey? Hadi Özışık yazdı
Hangi gazete bugün ne manşet attı?
İki aile arasında silahlı kavga 2 ölü 2 yaralı
ABD 'kadınlar için en tehlikeli ülkeler' arasında ilk 10'da
Ege Denizi'nde 4,2 büyüklüğünde deprem
Yorumlar 101 yorum