BIST 4.978
DOLAR 18,63
EURO 19,45
ALTIN 1.063,96
HABER /  SEÇİM

MHP Milletvekili adayları listesi

MHP milletvekili aday listeleri belli oldu. Bahçeli'nin üzerinde çalıştığı MHP aday listelerinde sürpriz isimler var. İşte 2015 milletvekili MHP aday listesi

Abone ol

MHP Milletvekili Aday listeleri belli oldu. 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde MHP aday listelerinde sürpriz isimler var. Devlet Bahçeli'nin hazırladığı listede, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Çatı adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu da MHP'nin İstanbul 2'inci Bölge adayı olacak. MHP'de 27 vekil yeni listede kendine yer bulamadı.

MHP'nin bugün YSK'ya teslim edeceği 7 Haziran 2015 milletvekili aday listesinde kimler var? MHP aday listesinde kimleri ilk sıraya koydu. İşte Denizli , İzmir , Ankara , Osmaniye , Kocaeli , Trabzon ve İstanbul MHP aday listesindeki milletvekili adayları.

EKMELEDDİN İHSANOĞLU MHP ADAYI

Genel Başkan Devlet Bahçeli, geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de memleketi Osmaniye'den 1. sıradan aday oldu. Osmaniye'de Bahçeli'nin ardından 2. sırada Ruhi Ersoy yer aldı. 12. Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olan Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul 2. bölge 1. sıradan; eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Uşak 1. sıradan aday oldu.

MHP İSTANBUL ADAYLARI
İstanbul 3. bölge 1. sırada Meral Akşener,  Ankara 1. bölge 1. sırada Tuğrul Türkeş, Ankara 2. bölge 1. sırada Şefkat Çetin, İzmir 1. bölge 1. sırada Oktay Vural, İzmir 2. bölge 1. sırada Kenan Tanrıkulu, Adana 1. sırada Mevlük Karakaya yer aldı. 

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan Zonguldak 1. sıradan, CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın oğlu Erkan Haberal Ankara 1. bölge 4. sıradan aday oldular.

ADNAN KAHVECİ'NİN OĞLU MHP ADAYI
Trafik kazasında vefat eden eski bakanlardan Adnan Kahveci'nin oğlu Cihan Kahveci İstanbul 1. bölge 8. sırada, eski diplomat ve milletvekili Gündüz Aktan'ın oğlu Uygar Suphi Aktan İstanbul 1. bölge 3. sırada yer buldu.

MHP'NİN KOMUTAN ADAYI
Eski Tunceli İl Jandarma Alay Komutanı emekli Albay Namık Dursun Tunceli 1. sıradan; MHP Genel Merkez çalışanlarından Mehmet Ayhan Günaydın Hakkari 1. sırada yer aldı.

İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu İstanbul 2. bölge 3. sıra, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan 2. bölge 6. sıradan aday oldu. Gaziantep Milletvekili Semih Yalçın İstanbul 1. bölge 1. sıra, Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk Mersin 1. sıradan aday oldu ve seçim bölgeleri değişti. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu dışındaki Başkanlık Divanı üyelerinin tümü listede yer aldı.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM LİSTE

ADANA 1 MEVLÜT KARAKAYA
ADANA 2 MUHARREM VARLI
ADANA 3 SEYFETTİN YILMAZ
ADANA 4 ABDULKADİR YUVALI
ADANA 5 ALİ AYDIN
ADANA 6 ALİ DEMİR
ADANA 7 DEMET ÇARDAK
ADANA 8 SİNAN GÜL
ADANA 9 MEHMET ALİ ARSLAN
ADANA 10 ADEM GÜNDOĞAN
ADANA 11 NESLİHAN UZUN
ADANA 12 İSA AYANOĞLU
ADANA 13 AYLA EMRAHOĞLU
ADANA 14 BURAK YİĞENOĞLU

ADIYAMAN 1 RECEP KILIÇ
ADIYAMAN 2 EMİN ACAR
ADIYAMAN 3 REMZİYE YAVUZ
ADIYAMAN 4 AHMET KARA

AFYON 1 MEHMET PARSAK
AFYON 2 AZİZ ASLAN
AFYON 3 FATİH ÇETİNKAYA
AFYON 4 İSMAİL ELİBOL
AFYON 5 ABDİL DEMİRAL

AĞRI 1 MUSTAFA ÖRÜ
AĞRI 2 BİLAL YAŞAR
AĞRI 3 MURAT ÇİFTÇİ
AĞRI 4 MEHMET YILDIRIM

AMASYA 1 MEHMET SARI
AMASYA 2 SADIK ASLAN
AMASYA 3 TURAN GÜRDOĞAN

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE
ANKARA (1) 1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
ANKARA (1) 2 ZÜHAL TOPÇU
ANKARA (1) 3 MUSTAFA ERDEM
ANKARA (1) 4 ERKAN HABERAL
ANKARA (1) 5 NEVZAT AYPEK
ANKARA (1) 6 BİRCAN AKYILDIZ
ANKARA (1) 7 SULTAN GÜNDÜZ
ANKARA (1) 8 AYŞE SİBEL ERSOY
ANKARA (1) 9 İBRAHİM ÇİFTÇİ
ANKARA (1) 10 AYTAÇ ÖZEL
ANKARA (1) 11 ESİN GÜREL
ANKARA (1) 12 ŞENER BEŞİROĞLU
ANKARA (1) 13 ŞAHİN ÖNALAN
ANKARA (1) 14 UMUTCAN GÜNER KAYA
ANKARA (1) 15 ALİ KELEŞ
ANKARA (1) 16 ÜLKÜ GÖK GÜVEN
ANKARA (1) 17 PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY
ANKARA (1) 18 İBRAHİM KUŞ

ANKARA 2. BÖLGE
ANKARA (2) 1 ŞEFKAT ÇETİN
ANKARA (2) 2 MUSTAFA MİT
ANKARA (2) 3 HAMİT AYANOĞLU
ANKARA (2) 4 YAŞAR YILDIRIM
ANKARA (2) 5 MEHMET DAMAR
ANKARA (2) 6 GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN
ANKARA (2) 7 MEHMET ALİ TANRIVERDİ
ANKARA (2) 8 ALPARSLAN SUCU
ANKARA (2) 9 TAYFUN ÜNAL
ANKARA (2) 10 MELTEM HATİCE ULUÇ
ANKARA (2) 11 HİKMET DURGUT
ANKARA (2) 12 TÜMER ZEYTİN
ANKARA (2) 13 FATİH GÖZÜM
ANKARA (2) 14 BAYRAMALİ TEMİZER

ANTALYA
ANTALYA 1 MEHMET GÜNAL
ANTALYA 2 AHMET SELİM YURDAKUL
ANTALYA 3 TARKAN AKILLI
ANTALYA 4 ADEM USLU
ANTALYA 5 CAFER UYAR
ANTALYA 6 CENGİZHAN GÖKÖZ
ANTALYA 7 TOLGA ALICI
ANTALYA 8 GÖKHAN KURŞUNLU
ANTALYA 9 METİN ÖZKAN
ANTALYA 10 MUSTAFA ALPEREN EROL
ANTALYA 11 NEŞE GÜL
ANTALYA 12 HASAN BÖLÜCEK
ANTALYA 13 GÜRAY PARLAK
ANTALYA 14 TURGUT BUCAK

ARTVİN 1 MUHAMMET ALTUNAL
ARTVİN 2 RAFET ABAY

AYDIN 1 ALİ UZUNIRMAK
AYDIN 2 HAYRİ GÜLEÇ
AYDIN 3 HÜSEYİN KARAGÖZ
AYDIN 4 DENİZ DEPBOYLU
AYDIN 5 FEVZİ KÖSE
AYDIN 6 HİLMİ BOLATOĞLU
AYDIN 7 KADRİ DÜLGER

BALIKESİR 1 İSMAİL OK
BALIKESİR 2 RECEP ÇETİN
BALIKESİR 3 RAFET ÇETİNEL
BALIKESİR 4 MEHMET DURAN
BALIKESİR 5 ADNAN ÇELEBİ
BALIKESİR 6 MEHMET AĞAR
BALIKESİR 7 TUNCAY KILIÇ
BALIKESİR 8 KEMAL GİRGİN

BİLECİK 1 BAHATTİN ŞEKER
BİLECİK 2 HÜSEYİN ŞENSOY

BİNGÖL 1 HASAN KIZILBOĞA
BİNGÖL 2 RAGIP TÜMEN
BİNGÖL 3 MUHİTTİN SATIK

BİTLİS 1 METİN TAŞDEMİR
BİTLİS 2 ARİF ÖZER
BİTLİS 3 MELİHŞAH BUDAK

BOLU 1 ŞÜKRÜ GÜLEZ

BURDUR 1 ALPARSLAN AHMET DURSUN
BURDUR 2 ALİ İSRA GÜNGÖR
BURDUR 3 METİN IŞILDAR

BURSA 1 İSMET BÜYÜKATAMAN
BURSA 2 KADİR KOÇDEMİR
BURSA 3 TEVFİK TOPÇU
BURSA 4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU
BURSA 5 FİKRET FİDAN
BURSA 6 HASAN TOKTAŞ
BURSA 7 ALİ HAYRİ OZAN
BURSA 8 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
BURSA 9 HATİCE DENİZ
BURSA 10 ÇETİN ELMAS
BURSA 11 YUSUF TURAN
BURSA 12 GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ
BURSA 13 TİMUR ÖZDEMİR
BURSA 14 ZAFER KARAKILIÇ
BURSA 15 YÜKSEL OKUMUŞ
BURSA 16 LEVENT ÇELİK
BURSA 17 ENGİN ER
BURSA 18 SAKİN KÖSEOĞLU

ÇANAKKALE 1 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA
ÇANAKKALE 2 ENVER KOÇ
ÇANAKKALE 3 SERDAR CAN
ÇANAKKALE 4 GÜNAY UÇAR
ÇANKIRI 1 RECEP DUMANLI
ÇANKIRI 2 FEHMİ BÖLÜKBAŞI
ÇORUM 1 VAHİT KAYRICI
ÇORUM 2 AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ
ÇORUM 3 SAMİ ÇAM
ÇORUM 4 ALİ AKCAN

DENİZLİ 1 EMİN HALUK AYHAN
DENİZLİ 2 CAFER BİRTÜRK
DENİZLİ 3 ÜMİT BAHTİYAR
DENİZLİ 4 İSMAİL YARIMCA
DENİZLİ 5 ZAFER KAPLAN
DENİZLİ 6 MEHMET FEVZİ YENİÇERİ
DENİZLİ 7 ŞULE TÜRKASLAN
DİYARBAKIR 1 MEHMET TEYYAR KARAKOÇ

DİYARBAKIR 2 AYŞE ÖNEN
DİYARBAKIR 3 FEVZİ YİĞİTKAN
DİYARBAKIR 4 HASAN ÖZMEN
DİYARBAKIR 6 RECEP DONAT
DİYARBAKIR 7 MEHMET İDRİS
DİYARBAKIR 8 ÖMER BOZKAYA
DİYARBAKIR 9 ŞEYHMUS BİLİCİ
DİYARBAKIR 10 MEHMET İÇLİ

EDİRNE 1 GÜRSEL ŞİMŞEK
EDİRNE 2 ŞENNUR YILDIRIM

ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER
ELAZIĞ 2 ABDURRAHMAN KIZGIN
ELAZIĞ 3 MESUT AKSAN
ELAZIĞ 4 MEHMET KARACA

ERZİNCAN 1 ÜMİT ÖZKÖR
ERZİNCAN 2 MUTLU ÖZDEMİR

ERZURUM 1 KAMİL AYDIN
ERZURUM 2 ERTÜRK ÇİMEN
ERZURUM 3 ZEKAİ KAYA
ERZURUM 4 SEYFULLAH HIZARCI
ERZURUM 5 ÖMER DURUR
ERZURUM 6 GÖKHAN ARSLAN

ESKİŞEHİR 1 RUHSAR DEMİREL
ESKİŞEHİR 2 KAYIHAN ÇAĞLAR
ESKİŞEHİR 3 MUSTAFA KEMAL TEKİN
ESKİŞEHİR 4 EMİNE EDİZGİL
ESKİŞEHİR 5 TİMUR FARUK YATMAZ
ESKİŞEHİR 6 AHMET MUHAMMED HIZLAN

GAZİANTEP 1 ÜMİT ÖZDAĞ
GAZİANTEP 2 ERTUĞRUL TOLGA ORHAN
GAZİANTEP 3 SERVET DEMİR
GAZİANTEP 4 FEVZİ KOÇOĞLU
GAZİANTEP 5 SERMET ATAY
GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CÜNEYT AYATA
GAZİANTEP 7 ÖMER OĞUZ
GAZİANTEP 8 KENAN ÇAKIR
GAZİANTEP 9 MEHMET DEMİR
GAZİANTEP 10 ÖMER YILMAZ
GAZİANTEP 11 MEZİNE SIRAKAYA
GAZİANTEP 12 SERDAR ÖNEL

GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM
GİRESUN 2 ALİ KARADENİZ
GİRESUN 3 BORA KILIÇ
GİRESUN 4 HASAN YILMAZ

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA CANLI
GÜMÜŞHANE 2 HACI MURAT BAL

HAKKARİ 1 MEHMET AYHAN GÜNAYDIN
HAKKARİ 2 ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL
HAKKARİ 3 BARIŞ CENGİZBAY

HATAY 1 ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN
HATAY 2 CELALETTİN YAVUZ
HATAY 3 METE ASLAN
HATAY 4 MEHMET AKİF TERZİ
HATAY 5 İBRAHİM GÜL
HATAY 6 HÜSEYİN BAĞRIYANIK
HATAY 7 MEHMET BİÇER
HATAY 8 FERHAT KÜÇÜKLER
HATAY 9 SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ
HATAY 10 ALPARSLAN ATEŞ

ISPARTA 1 NURİ OKUTAN
ISPARTA 2 HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI
ISPARTA 3 AHMET ZİYA NUHOĞLU

MERSİN 1 OKTAY ÖZTÜRK
MERSİN 2 BAKİ ŞİMŞEK
MERSİN 3 ALİ ÖZ
MERSİN 4 MEHMET KARA
MERSİN 5 TOLGA ARSLAN
MERSİN 6 GÜRCAN KASAP
MERSİN 7 ALİ YÜCELEN
MERSİN 8 NİHAT ÖZEN
MERSİN 9 MEHMET ALİ GÖKMEN
MERSİN 10 ALİ RIZA BOZKURT
MERSİN 11 ÖZGÜR ÖZCAN

İSTANBUL 1. BÖLGE
İSTANBUL1 1 EDİP SEMİH YALÇIN
İSTANBUL1 2 İZZET ULVİ YÖNTER
İSTANBUL1 3 UYGAR SUPHİ AKTAN
İSTANBUL1 4 AHMET TURGUT
İSTANBUL1 5 ALPER ÇAĞRI YILMAZ
İSTANBUL1 6 MEHMET KILIÇ
İSTANBUL1 7 MEHMET HANEFİ BOSTAN
İSTANBUL1 8 BAYBORA CİHAN KAHVECİ
İSTANBUL1 9 RASİM ACAR
İSTANBUL1 10 NİHAL AĞCA
İSTANBUL1 11 SABRİ ŞENEL
İSTANBUL1 12 ALPER KAAN BORAN
İSTANBUL1 13 DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL1 14 ZEKİ BULUT
İSTANBUL1 15 İSMAİL HAKKI ALTUN
İSTANBUL1 16 UMUR ARIKAN
İSTANBUL1 17 BÜLENT BUZ
İSTANBUL1 18 ABDULLAH AKKAYA
İSTANBUL1 19 AHMET ŞAHİN
İSTANBUL1 20 HASAN TÜFEKÇİ
İSTANBUL1 21 İSMET KOÇAK
İSTANBUL1 22 REZZA NESLİHAN VURAL BALCI
İSTANBUL1 23 SEMA BARLIN
İSTANBUL1 24 AYDIN İŞKUR
İSTANBUL1 25 BAHRİ BİLALOĞLU
İSTANBUL1 26 ASLI ERGÜN
İSTANBUL1 27 ÖMER FARUK EKŞİ
İSTANBUL1 28 FATİH ERYILMAZ
İSTANBUL1 29 BAŞAR ÜNAL
İSTANBUL1 30 EKREM DÜZGÜN
İSTANBUL1 31 EMİNE SAADET KARLIBEL

İSTANBUL 2. BÖLGE
İSTANBUL2 1 EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU
İSTANBUL2 2 CELAL ADAN
İSTANBUL2 3 MURAT BAŞESGİOĞLU
İSTANBUL2 4 ABDUL AHAT ANDİCAN
İSTANBUL2 5 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL2 6 MEHMET ASLAN
İSTANBUL2 7 BAŞBUĞ PINARBAŞI
İSTANBUL2 8 ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL
İSTANBUL2 9 FETİ YILDIZ
İSTANBUL2 10 FÜSUN KAYAN ARDAMAN
İSTANBUL2 11 GÜLRU VARDAR
İSTANBUL2 12 AHMET ÖZYÜREK
İSTANBUL2 13 ALİ DERİNDAĞ
İSTANBUL2 14 MAHMUT MERT ERSİN
İSTANBUL2 15 ALAADDİN ULUDAĞ
İSTANBUL2 16 MUHAMMET EMİN ÖZKURT
İSTANBUL2 17 CAN ALİ AKSU
İSTANBUL2 18 NURETTİN ATALAY
İSTANBUL2 19 NURHAN TOĞUÇ
İSTANBUL2 20 FETİH AHMET ALPASLAN
İSTANBUL2 21 OSMAN BÜYÜKKAYA
İSTANBUL2 22 SEVGİ VARDARLI İNAL
İSTANBUL2 23 MESUT CAN PAKOVA
İSTANBUL2 24 OSMAN KAYGI
İSTANBUL2 25 METİN KILIÇ
İSTANBUL2 26 MUSTAFA YILMAZ

İSTANBUL 3. BÖLGE
İSTANBUL3 1 MERAL AKŞENER
İSTANBUL3 2 ATİLA KAYA
İSTANBUL3 3 İSMAİL FARUK AKSU
İSTANBUL3 4 ARZU ERDEM
İSTANBUL3 5 FUAT ÇAKIROĞLU
İSTANBUL3 6 MEHMET MÜFTÜOĞLU
İSTANBUL3 7 ERDEM KARAKOÇ
İSTANBUL3 8 MURAT TÜRKMEN
İSTANBUL3 9 HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL3 10 AYŞE BIÇAK
İSTANBUL3 11 ALPASLAN ALPASLAN AKARSU
İSTANBUL3 12 AHMET SAVAŞ ÇOLAK
İSTANBUL3 13 BAHATTİN ŞENGÜL
İSTANBUL3 14 IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER
İSTANBUL3 15 FAZLI YURDABAK
İSTANBUL3 16 VOLKAN YILMAZ
İSTANBUL3 17 HALİT TUNA
İSTANBUL3 18 CELAL KARAPINAR
İSTANBUL3 19 İSA İLYASOĞLU
İSTANBUL3 20 GÖKHAN YAMANER
İSTANBUL3 21 MESUT YILDIRIM
İSTANBUL3 22 TAHİR PAK
İSTANBUL3 23 HAKAN ÇORAK
İSTANBUL3 24 BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
İSTANBUL3 25 AYTEKİN HORASAN
İSTANBUL3 26 SEVİNÇ GÜMÜŞ
İSTANBUL3 27 SERDAR ÖKTEM
İSTANBUL3 28 DİDEM KARATAŞ
İSTANBUL3 29 KAMİL AKSU
İSTANBUL3 30 EKREM SARISOY
İSTANBUL3 31 MERRİN HASİPOĞLU

İZMİR 1. BÖLGE
İZMİR1 1 OKTAY VURAL
İZMİR1 2 ASLAN SAVAŞAN
İZMİR1 3 SENEM KILIÇ
İZMİR1 4 RECEP KÖK
İZMİR1 5 SALAHATTİN ŞAHİN
İZMİR1 6 FİGEN TOSUNOR
İZMİR1 7 ALİ ONAR
İZMİR1 8 HALİT DALGIÇ
İZMİR1 9 HASAN ZEREK
İZMİR1 10 NACİ DÜZ
İZMİR1 11 DOĞAN VAROL
İZMİR1 12 HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER
İZMİR1 13 LÜTFİ KILIÇ

İZMİR 2. BÖLGE
İZMİR2 1 AHMET KENAN TANRIKULU
İZMİR2 2 MURAT KOÇ
İZMİR2 3 SÜEDA NESLİHAN ÇELİK
İZMİR2 4 MURAT TAŞER
İZMİR2 5 YALÇIN KOÇYİĞİT
İZMİR2 6 HATİCE BÖLÜK
İZMİR2 7 SERDAR MERSİN
İZMİR2 8 MEHMET SALİH KADIOĞLU
İZMİR2 9 TAŞKIN IŞIK
İZMİR2 10 RECEP AKAN
İZMİR2 11 SUAVİ TUNCAY
İZMİR2 12 NURİ ÇİFTÇİ
İZMİR2 13 TAHSİN KAYA

KARS 1 TANER GÖKÇE
KARS 2 MUHARREM YILDIZ
KARS 3 YAŞAR AĞSU

KASTAMONU 1 EMİN ÇINAR
KASTAMONU 2 HAYATİ HAMZAOĞLU
KASTAMONU 3 HAKAN ÇETİN

KAYSERİ 1 YUSUF HALAÇOĞLU
KAYSERİ 2 ALİ KİLCİ
KAYSERİ 3 SÜLEYMAN KORKMAZ
KAYSERİ 4 MUSTAFA ALKAN
KAYSERİ 5 METİN SOYLU
KAYSERİ 6 MEHMET ÖZMEN
KAYSERİ 7 ESER TÜRKİSTANLI SAKA
KAYSERİ 8 METE TAŞTAN
KAYSERİ 9 SEVİM KOÇYİĞİT

KIRKLARELİ 1 DERYA BULUT
KIRKLARELİ 2 AYDIN ÇETİNER
KIRKLARELİ 3 GÖKSEL OKUMUŞ

KIRŞEHİR 1 CEMİL YILDIRIM TÜRK
KIRŞEHİR 2 MUSTAFA ERKAL

KOCAELİ 1 SAFFET SANCAKLI
KOCAELİ 2 LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ 3 HİLAL ELMAS
KOCAELİ 4 RIZA AĞDAĞ
KOCAELİ 5 RUHİ ÇAVDAR
KOCAELİ 6 KEMAL KÖSE
KOCAELİ 7 NURDOĞAN KAÇAR
KOCAELİ 8 İLHAN TAN
KOCAELİ 9 SÜLEYMAN PEKİN
KOCAELİ 10 DİJLE AKIN
KOCAELİ 11 AHMET YEŞİL

KONYA 1 MUSTAFA KALAYCI
KONYA 2 MUSTAFA SAİT GÖNEN
KONYA 3 SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA 4 HÜSEYİN OPRUKÇU
KONYA 5 SEVİL SARGIN
KONYA 6 ZÜHAL EKİCİ
KONYA 7 ALPER GEDİK
KONYA 8 BULDUK ÖZDEMİR
KONYA 9 FARUK SONKAYA
KONYA 10 HALİL AYHAN
KONYA 11 ŞÜKRÜ PORTAKAL
KONYA 12 HALİL AÇIL
KONYA 13 OSMAN NURİ ATÇEKEN
KONYA 14 TEMMUZ ŞEMİN

KÜTAHYA 1 ALİM IŞIK
KÜTAHYA 2 HÜSEYİN BALİ
KÜTAHYA 3 ÖNDER KICIROĞLU
KÜTAHYA 4 EROL ALPERTÜRK

MALATYA 1 ARİF YILDIZ
MALATYA 2 HAKAN YILMAZ
MALATYA 3 GÜZÜN KOÇAK
MALATYA 4 ÜBEYT AKÇİN
MALATYA 5 HAKAN KALKAN
MALATYA 6 MEHMET ALİ ÖZPOLAT
MANİSA 1 ERKAN AKÇAY
MANİSA 2 ZEYNEL BALKIZ
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
MANİSA 4 YAŞAR COŞKUN
MANİSA 5 MEHMET MEMİŞ
MANİSA 6 OSMAN OKTAY
MANİSA 7 MEHMET CEM ÇÖLLÜ
MANİSA 8 GALİP KARAGÖZLER
MANİSA 9 CEMAL MURAT ERİM

KAHRAMANMARAŞ 1 FAHRETTİN OĞUZ TOR
KAHRAMANMARAŞ 2 SEFER AYCAN
KAHRAMANMARAŞ 3 HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 4 EJDER ORUÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 FEHMİ KİRAZ
KAHRAMANMARAŞ 6 FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ 7 ŞULE ARIKAN
KAHRAMANMARAŞ 8 HASAN SEYİTHANOĞLU

MARDİN 1 FİKRİ YAZAN
MARDİN 2 DURAMETTİN MENGÜÇ
MARDİN 3 ERKAN AYDIN
MARDİN 4 HAYATİ ÜNAL
MARDİN 5 ERCAN BÜKÜLMEZ
MARDİN 6 TAYFUN TOPAK

MUĞLA 1 MEHMET ERDOĞAN
MUĞLA 2 PEYAMİ CİNAS
MUĞLA 3 ASIM BAŞARAN
MUĞLA 4 RAMAZAN KIVRAK
MUĞLA 5 FERAT YÜKSEL
MUĞLA 6 ARİF ZİYA KELOĞLU
MUŞ 1 ABDURRAHMAN GÜMÜŞ
MUŞ 2 TARKAN DEDE
MUŞ 3 FATMA YILDIRIM

NEVŞEHİR 1 MEHMET VAROL
NEVŞEHİR 2 SAİT YÜKSEL
NEVŞEHİR 3 MUSTAFA UĞUR

NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
NİĞDE 2 MURAT IŞIKLI
NİĞDE 3 HAKAN ER

ORDU 1 CEMAL ENGİNYURT
ORDU 2 MURAT KAÇAK
ORDU 3 HAKAN YAKIŞAN
ORDU 4 ALİ İHSAN AYDIN
ORDU 5 FARUK KÜTÜK

RİZE 1 OSMAN CEM KAZMAZ
RİZE 2 ÖMER ÖKTEN
RİZE 3 EROL KABAOĞLU

SAKARYA 1 ZİHNİ AÇBA
SAKARYA 2 ORHAN ÜNVER
SAKARYA 3 ALİ RIZA ACARTÜRK
SAKARYA 4 HÜSAMETTİN ATASEVER
SAKARYA 5 İSMAİL KAMİL DOĞANCI
SAKARYA 6 GÖKHAN TAŞDEVİREN
SAKARYA 7 SERDAR ÇAKAN

SAMSUN 1 ERHAN USTA
SAMSUN 2 HÜSEYİN EDİS
SAMSUN 3 AKIN ÜNER
SAMSUN 4 MUSTAFA KESKİN
SAMSUN 5 PINAR KILINÇ
SAMSUN 6 OSMAN TEBER
SAMSUN 7 KEMAL BOSTANCI
SAMSUN 8 MEHMET AYHAN ACAR
SAMSUN 9 AYTEN BAŞKAN YÜKSEL

SİİRT 1 ABDULLAH BAYRAM
SİİRT 2 BEŞİR SEVİNÇ
SİİRT 3 ERHAN ÖZGEN

SİNOP 1 MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR
SİNOP 2 RAHMİ ÖZTÜRK

SİVAS 1 CELAL DAĞGEZ
SİVAS 2 OĞUZ ÖZDEMİR
SİVAS 3 MUAMMER DEMİRCİ
SİVAS 4 HAMİT ÖZKAN
SİVAS 5 KADİR EĞRİ

TEKİRDAĞ 1 BÜLENT BELEN
TEKİRDAĞ 2 HAKAN ÖZGÜL
TEKİRDAĞ 3 KAMİL GÜNAY
TEKİRDAĞ 4 ARİF YALÇIN
TEKİRDAĞ 5 İSMET FIÇICI
TEKİRDAĞ 6 MUHAMMER VAROL

TOKAT 1 ABDURRAHMAN BAŞKAN
TOKAT 2 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
TOKAT 3 YÜCEL BULUT
TOKAT 4 MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ
TOKAT 5 KÜBRA SEVER TAŞKIRAN

TRABZON 1 KORAY AYDIN
TRABZON 2 YAVUZ AYDIN
TRABZON 3 HÜSEYİN ÖRS
TRABZON 4 HASAN AKYÜZ
TRABZON 5 HASAN SUİÇMEZ
TRABZON 6 HİKMET YILMAZ

TUNCELİ 1 NAMIK DURSUN
TUNCELİ 2 HIDIR BUDAK

ŞANLIURFA 1 İBRAHİM ÖZYAVUZ
ŞANLIURFA 2 İSMAİL BAĞIŞ
ŞANLIURFA 3 MEHMET AYHAN
ŞANLIURFA 4 MEHMET AKDENİZ
ŞANLIURFA 5 MUSTAFA ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 6 MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA 7 İSMAİL AKBULUT
ŞANLIURFA 8 ŞERMİN ATAŞ
ŞANLIURFA 9 İSMAİL TAŞ
ŞANLIURFA 10 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ
ŞANLIURFA 11 MAHMUT SUBAŞI
ŞANLIURFA 12 MUSTAFA REMZİ KARATAŞ

UŞAK 1 DURMUŞ YILMAZ
UŞAK 2 GÖKHAN ÖZOĞUL
UŞAK 3 MUHAMMET GÜR

VAN 1 GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU
VAN 2 YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU
VAN 3 NECDET ÖZTÜRKÇÜ
VAN 4 ÜMİT AKDAĞ
VAN 5 MUSTAFA ALKOÇ
VAN 6 CENGİZ ÇETİNÖZ
VAN 7 EBRU BERKÖZ KARACA
VAN 8 ÖMER KURTBEYOĞLU

YOZGAT 1 SADİR DURMAZ
YOZGAT 2 MEHMET ALİ ÇAKIR
YOZGAT 3 SEYİT YÜCEL
YOZGAT 4 YUSUF MERTOĞLU

ZONGULDAK 1 ZEKİ ÇAKAN
ZONGULDAK 2 YAVUZ ERKMEN
ZONGULDAK 3 AHMET EMRE BAYRAMOĞLU
ZONGULDAK 4 ŞEYMA ELMAS SONGÜR
ZONGULDAK 5 MERAL DEMİRBAŞ

AKSARAY 1 TURAN YALDIR
AKSARAY 2 MUSTAFA TUĞRUL KARACAER
AKSARAY 3 KILIÇASLAN EKİN

BAYBURT 1 KARABEY KADRİ KARAOĞLU
BAYBURT 2 TAMER KAYAALP

KARAMAN 1 MEHMET URAL
KARAMAN 2 MEHMET ALAGÖZ

KIRIKKALE 1 SEYİT AHMET GÖÇER
KIRIKKALE 2 HALİL ÖZTÜRK
KIRIKKALE 3 MERİH KARAYOL

BATMAN 1 TURAN AYTEK ÖNALP
BATMAN 2 EDİP AÇIK
BATMAN 3 SAMİ BİÇER
BATMAN 4 CEMİL GÜZEL

ŞIRNAK 1 MEHMET DUYGULU
ŞIRNAK 2 NİZAR ZEYREK
ŞIRNAK 3 SULTAN SEMRA ARSLAN
ŞIRNAK 4 GÜNDÜZ ÖKTEN

BARTIN 1 SEZAİ BİLGİN
BARTIN 2 ORHAN ÖLÇEK

ARDAHAN 1 BÜLENT ULUTAŞ
ARDAHAN 2 ÖMER TEKOĞULLARI

IĞDIR 1 İSA YAŞAR TEZEL
IĞDIR 2 SEFER KARAKOYUNLU

YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA 2 AHMET GENÇTÜRK

KARABÜK 1 DURMUŞ YALÇIN
KARABÜK 2 AYHAN AKBAŞ

KİLİS 1 MUSTAFA YÜN
KİLİS 2 MEHMET EMİN ERTUĞRUL

OSMANİYE 1 DEVLET BAHÇELİ
OSMANİYE 2 RUHİ ERSOY
OSMANİYE 3 ELİF LOĞOĞLU
OSMANİYE 4 MEHMET VURAL

DÜZCE 1 ABDULLAH DANIŞMAZ
DÜZCE 2 SUAT KONUK
DÜZCE 3 DEMET GÜNDAY