HABER /  POLİTİKA

Meral Akşener'in kafasının tası attı : Dakka bir gol bir!

Meclis'teki 4 bakan hakkında yapılan fezleke görüşmesi gergin başladı. Altan Tan, Akşener'i kızdırdı. 'Dakka bir gol bir' diyen Akşener oturuma ara verdi.

Meral Akşener'in kafasının tası attı : Dakka bir gol bir!

İNTERNET HABER - Meclis'teki 4 bakan hakkında fezleke görüşmesinde kriz üstüne kriz patladı. Meclis oturumu açıldığı anda ilk sıkıntı Meclis TV'nin oturumu canlı yayınlamaması oldu.

Muhalefet ağır eleştiriler yaptı ve 'hodri meydan' diyerek gerekirse oturumun yarına bırakılmasını istedi.

MECLİS TV'Yİ AÇACAK YETKİM YOK

Meclis TV yayın yapmıyor diye eleştiriler alan Meral Akşener, "Benim açın Meclis TV'yi deme yetkim yok. Meclis Başkanlığına müracaat ettiniz o cevabı beğenirsiniz beğenmezsiniz benim yorum yapacak durumum yok" dedi.

Son günlerin en sıkıntılı oturumuna başkanlık eden Meral Akşener, hakimiyeti sağlamakta zaman zaman güçlük çekti. Özellikle Altan Tan'a sözünü bir türlü dinletemeyince kestirip attı ve yayına ara verdi.
meral-akşener-meclis-kizgin-tokmakli.jpg
DAKKA BİR GOL BİR

MHP'li milletvekilinin yaptığı konuşmada 'Kürdistan işadamları derneğini suçladığı' iddiası ile söz almak isteyen HDP milletvekili Altan Tan ısrarla kürsüye çıkmak istedi. Meral Akşener 'Zaten zor bir gün geçireceğiz' diyerek bu istemi reddetti. Tan ısrar edince Meral Akşener çileden çıktı ve şunları söyleyerek tokmağı vurdu;

-Meral Akşener : "Yapmayın zaten zor bir gün geçireceğiz. Başlangıçta dakka bir gol bir modeline geçmeyelim. Verdi cevabını. Üstüne de ekstra 1 dakika konuştu yapmayın! Ordan konuşun! Ben sizi ikiletmedim. Birleşime 15 dakika ara veriyorum"

İŞTE O ANLAR;

Yorumlar 17 yorum