BIST 9.345
DOLAR 30,92
EURO 33,48
ALTIN 2.018,91
HABER /  DÜNYA

Medine’deki düğün basın camiasını bir araya getirdi

Suudi Arabistan Krallığı Basın, Kültür ve Enformasyon ve Enformasyon Bakanlığı Medine Temsilcisi Abdulaziz Bali oğlu Dr. İbrahim Abdulaziz B...

Abone ol

Suudi Arabistan Krallığı Basın, Kültür ve Enformasyon ve Enformasyon Bakanlığı Medine Temsilcisi Abdulaziz Bali oğlu Dr. İbrahim Abdulaziz Bali’yi muhteşem bir organizasyon ile evlendirdi.
Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde protokol bir araya geldi. Folklorik gösterilerin yer aldığı ve kasidelerin bolca okunduğu düğün töreninde yeni çiftlere ömür boyu mutluluklar dilendi.
Basın Camiasının da yakinen bildiği, basınla yakından ilgilenmesiyle bilinen ve Türk medya mensupların da yakından tanıdığı Abdulaziz Bali Türkiye’de de çok sayıda medya panellerine katılmıştı.
Geçen seneki Hac Mevsiminde Türkiye’den giden basın mensuplarıyla yakından ilgilenen Abdulaziz Bali, davetlileriyle tek tek ilgilendi. T.C. Cidde Başkonsolosluğu Basın Ataşeliği ve T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya, yeni evlenen Bali ailesine mutluluklar" diledi.
(İHA)