YAZARLAR

Marco Polo Tatil Köyü

“Gördüklerimin Yarısını Bile Yazmadım” Marco Polo

  

Ünlü Gezgin Marco Polo, yüzyıllar öncesinde gezianılarından oluşan "Harikalar Kitabı" ile gezginleredoğunun büyülü dünyasından ışık olmuştu ve İpek Yolu’nun efsanevidünyasına yapılan  yolculukların kendine özgü renginibelirlemişti. 

     

Club Marco Polo 2012 yaz sezonunda supervisor ekibiyle 22yıllık bir otel markasının yenilenen eğlence ağırlıklı, dinamiktatil köyü konseptiyle harika bir tatil için “Merhaba”diyor. 

   

Marco Polo Tatil Köyünde 7 den 70’e Herkes KendiGibi

Her misafirin kendisinden bir şeyler bulduğu bir tatilanlayışıyla, tatil köyü konseptini birleştiren Aker Otelİşletmelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ak’ın hedefi,tatilciye umduğundan daha fazlasını vermek. Sürprizlerle misafirözgürlüğünü Marco Polo Şarkısı ile simgeleyen bir tatil için 35kişilik özel bir supervisor ekip ile 35 tane gözün tatil köyünü çokiyi gözlemleyip, sürdürdüğü bir sistemle misafirine samimiyetleyaklaşan, yüksek kalitede çok amaçlı, dinamik, eğlendiren servis vehizmet anlayışında “kendiniz gibi tatile ne dersiniz? ” sorusununyanıtı Marco Polo Tatil Köyünde.  

   

Her biri ayrı bir departmandan seçilmiş, kendisini misafirgibi hisseden, burası benim en güzel evim diyen bir ekip ruhuylatıpkı logosundaki kaplumbağaların her an her yerden karşınıza çıkansevimli halleri gibi sürprizlere doymayan bir tatil anlayışı içindeanimasyon, yiyecek içecek, eğlence üçlüsünü birleştiren dopdolu birtatil köyü.

  

Marco Polo’da 24 Saat Yetmiyor

Marco Polo Tatil Köyüne tatil için geri gelir misiniz,tavsiye eder misiniz anketlerinde % 96 Evet cevabıylakarşılaşılıyor diyen Genel Müdür Yardımcısı İhsan Güzel benden desamimiyet ve profesyonelliğiyle “Evet” cevabını alıyor.

  

Sizi tanımış olmaktan mutluluk duyduğumu bilmeniziisterim

İhsan Güzel Soyadı gibi güzel bir tatil için ekibiylegörev başında. 1996 yılında Marco Polo Tatil Köyünde çalışmayabaşladığımda benim için bir rüyaydı ve şimdi üst düzey yönetimdegenç bir ekiple, misafirlerimize bu tatil rüyasını yaşatmak içinsupervisor sistemimiz çok konuşulacak.  Bizim misafirprofilimiz neye geldiğini, niçin geldiğini çok iyi biliyor. MarcoPolo’nın 2010 yılında başlayan renavasyon yatırımları gelişim vedeğişim sürecimizin önemli bir etkeni oldu. Her zaman arkasındaduracağım en önemli husus şudur ki, tatilciye dürüst bir yaklaşımlaekibimizin her üyesi en az İhsan Güzel kadar sorumludur. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Ak’ın personele yatırım, samimiyetve değer ilkelerini Marco Polo Tatil Köyü olarak tatile vetatilciye değer katan bir bakış açısıyla yaşatmak bizimsürdürülebilir otelcilik anlayışımızdır.

“Gördüklerimin Yarısını BileYazmadım”

                      Marco Polo

Güzel ve ekibine şimdilik veda ederken bende MarcoPolo Tatil Köyünü yaşamaya, yazmaya ve yaşatmayageleceğim.

Tatil Tadında Kalın

Bu tesisle ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyatlariçin

 

Yorumlar