HABER / EĞİTİM

LYS Edebiyat soruları ve cevapları 2017 ÖSYM ais

LYS Edebiyat soruları ve cevapları 2017 ÖSYM tarafından açıklanıyor. 18 Haziran 2017 LYS Edebiyat soruları ve cevap anahtarı ÖSYM'nin ais.osym.gov.tr adresiyle aynı anda internethaber.com'da.

2017 LYS Edebiyat soruları ve cevap anahtarı adaylar tarafından merak ediliyor. LYS-3 2017'nin en önemli testi LYS Edebiyat soruları ve cevapları ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi'nden açıklanıyor. LYS Edebiyat soruları ve cevap anahtarı 2017 ais.osym.gov.tr'den bugün saat 17.00'den sonra erişime açılmış olacak. LYS Edebiyat soruları ÖSYM ais'ten açıklanır açıklanmaz internethaber.com'da da olacak. 

2017 LYS soruları ve cevap anahtarları ÖSYM ais'te

Adaylar LYS 2017 Edebiyat soruları ve cevaplarına TC Kimlik Numaraları ve ÖSYM Aday Şifreleri'yle ais.osym.gov.tr'den ulaşabilirler.

LYS Edebiyat soruları 201718 Haziran 2017 LYS Edebiyat soruları ve cevapları ÖSYM ais.osym.gov.tr'den açıklanır açıklanmaz internethaber.com'da.

LYS sorularını görmek için ÖSYM’den aldığınız aday şifrenize ihtiyacınız var. Ancak bu şifreyi unuttuysanız ya da kaybettiyseniz paniklemeyin. Bunun için ÖSYM’nin sitesine girerek ais.osym.gov.tr’den adresinden şifrenizi ücretsiz olarak yeniden alabilirsiniz. Siteye girdikten sonra “Şifremi Unuttum” alanına girerek yöneltilen soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor.

Eğer internet ortamından şifre almayı başaramazsanız ÖSYM sınav koordinatörlüklerine veya LYS’de başvuru merkezi olarak görev yapan yetkilendirimliş başvuru merkezlerine geçirli nüfus cüzdanı veya pasaportunuzla şahsen başvurabilirsiniz. Bu merkezleri ÖSYM’nin internet sitesinden edinebilirsiniz. Unutmayın sizden başkası sizin adınıza şifre alamaz.

Yorumlar