BIST 1.337
DOLAR 7,84
EURO 9,36
ALTIN 448,23
HABER /  GÜNCEL

Kulis: Akar'ın yaptığı bir nezaket ziyaretiydi...

ANKARA kulislerinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yaptıkları ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğu konuşuluyor. O ziyaret nasıl gerçekleşti?..

Abone ol

GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yaptıkları ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğu belirtiliyor. Edinilen bilgiye göre Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 24 Nisan 2018’de İstanbul’da 3. Kolordu Karargahı’nı ziyaret etmesinin ardından Abdullah Gül’ü de ziyaret etti.

YAN YANA OLUNCA... Görüşmenin Gül’ün 3. Kolordu Karargahı’nın bitişiğinde bulunan ofisinde gerçekleştiği belirtiliyor. Ziyarette o sırada İstanbul’da bulunan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın da hazır bulunduğu bilgisi edinildi.

TEHDİT VE ŞANTAJLA İLGİSİ YOK... Kaynaklar, söz konusu görüşmenin, basında yer alan bazı iddiaların aksine, 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün evinde değil, ofisinde gerçekleştiğine belirtti. Nezaket ziyaretiyle ilgili olarak ileri sürülen baskı, tehdit ve şantaj şeklindeki iddiaların gerçekle hiçbir alakası bulunmadığı ifade edildi.

Bomba Hulusi Akar iddiası! Abdullah Gül'ün eniştesi açıkladı...

ÖNCEKİ HABERLER
Pınar Abalak-Mehmet Abalak cinayetinde yasak aşk çıktı!
Mehmet Abalak kimdir katili bulundu mu Müge Anlı'da son durum
Milli Görüş'te 'SP'yi tanıyamıyoruz' açıklaması
Erdoğan'la bir araya gelecek mi? Gül'den cevap
Ramazan'ın ilk günü ne zaman-kaç gün oruç tutulacak?
Birben Çoşkun kimdir kaç kilo evli mi Doya Doya Moda Birben yaşı
Yorumlar 3 yorum