HABER /  GÜNCEL

Korkmaz Karaca'dan bomba yanıt Hasip Kaplan neye uğradığını şaşırdı

CHP ve HDP ittifakı var mı yok mu tartışmaları sürerken Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan'ın, sosyal medyada yapmış olduğu paylaşıma verdiği cevapla Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi.

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, bir televizyon programında "Ben HDP'lileri terörist olarak görmüyorum. Onların topluma kazandırılması gerektiğini düşünüyorum" sözlerine HDP'li Kaplan, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Mansur Yavaş, seni öyle bir rehabilite ederiz ki feleğin şaşar. Aklın tavana vurur" ifadelerini kullanmıştı.

Kaplan'ın o sözlerine bir cevap da Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'dan geldi. Karaca, sosyal medyadan verdiği cevapta "PKK- Zillet ortakları birbirine şimdiden düştü. PKK'lı Hasip, Mansur'a posta koyuyor. Rezillik başladı. Allah Ankara'yı bu rezillerden korusun. Gerçeği Gör Ankara" sözlerini sarf ettiği tweet sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi. Kullanıcılar, MilliadamKorkmazKaraca etiketiyle konuya yorum getirdiler.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Bekçi alımı yapılacak iller liste liste tam kontenjan
İstanbul'da askeri araç devrildi! Şehit ve yaralılar var
'Bosna Kasabı' Karadziç'e ömür boyu hapis cezası
Ankapark giriş saatleri 2019 saat kaçta açılıyor-kapanıyor?
Denizli'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi!
Millet Kütüphanesi girişleri nasıl olacak e devlet şifresiyle giriş yapma
Yorumlar 2 yorum