HABER /  MEDYA

Kocamın Ailesi 23. bölüm Ar Ailesi'ne yeni felaket

Kocamın Ailesi yeni bölümde yine heyecan dorukta. Ar Ailesi'nin başına bir felaket daha geliyor. Şeniz Rıza'dan nasıl kurtulacağını düşünüyor. Kocamın Ailesi 23. bölüm finali ile nefes kesecek.

Kocamın Ailesi yeni bölümde yine heyecan dorukta. Ar Ailesi'nin başına bir felaket daha geliyor. Şeniz Rıza'dan nasıl kurtulacağını düşünüyor. Kocamın Ailesi 23. bölüm finali ile nefes kesecek.

DİZİDE NELER OLACAK?

Torununun sahte olduğunu öğrenen Hikmet’i kendine kimin getireceği meçhul. Tarık ve Güneş farkında olmadan başa çıkması zor bir girdaba sürüklenmekteler.

kocamin-ai̇lesi̇-2.20141210132107.jpg

Şeniz başına sardığı Rıza’dan nasıl kurtulacağını düşünürken, Ar ailesi gelen bir haberle bir kez daha sarsılır. 

kocamin-ai̇lesi̇-3.jpg

Olayların merkezindeki Pelin ise her şeyden habersiz doğum günü hazırlıklarıyla meşgulken, finalde şahit oldukları her şeyin değişmesine neden olur.

kocamin-ai̇lesi̇1.jpg

DİZİDE NELER OLDU?

Kocamın Ailesi'nde olay var. AR Ailesi'nin başı dertten kurtulmuyor. Fatih’le Miray aşkının üstünde kara bulutlar dolaşıyor. 

kocamin-ai̇lesi̇-2.jpg

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ar ailesi Zafer’in başında yeniden bir araya gelirken, Güneş sahte Engin’in yakalanabilmesi için canını dişine takmış emniyetin görüntü arşivini taramaktadır.

kocamin-ai̇lesi̇-4.jpg

Tüm olan biteni Hikmet’e açıklamak ise aile için başlı başına bir kabustur. İpek’in öğrendikleri Fatih’le Miray aşkının üstünde kara bulutlar dolaşmasına sebep olurken, Mukadder’in Tarık’ı Rıza’nın evine götürmesi ise tatsız sürprizlere neden olacaktır.

ocamin-ai̇lesi̇-1.jpg

DİZİDE NELER OLDU?

Ar ailesi için hesapların kapatılma zamanı... Mukadder şüphelerinin peşinden giderken bir oğlunu daha kaybetmemek için savaşır.

Fatih’le Miray, kaderin onları getirdiği yerde kozlarını paylaşır. Tülay’la ilgili gerçekleri öğrenen Zafer kızıyla yaptığı konuşmada son sözü söyler. Mukadder’in finaldeki hesaplaşması ise kimsenin beklemediği bir bedel ödemesine neden olur.

KOCAMIN AİLESİ'NDE 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kocamın Ailesi 20. Bölüm ile ekranlarını yine hem güldürecek hem de duygulandıracak. Tarık evden çıkarılmak istendiğini öğrendiğinde Ar ailesine iyiden iyiye kırılır

Tarık evden çıkarılmak istendiğini öğrendiğinde Ar ailesine iyiden iyiye kırılır. Pelin ve Mukadder, Tarık’ın kalması için ne yapacaklarını düşünürken, aileye Fatih’ten sürpriz bir ziyaret var.

Gazanfer’in başı ise bu kez gerçekten büyük belada.

kocamin-ailesi-20.-bölüm-1.jpg

Tüm bunlar olurken sezgilerinin peşinden giden Mukadder de, işlerin tahmin ettiğinin çok ötesinde olduğunu öğrenir.

kocamin-ailesi-20.-bölüm-2.jpg

Kocamın Ailesi 19. Bölüm ile ekranlarını yine hem güldürecek hem de duygulandıracak. Kocamın Ailesi yeni bölüm heyecanlı bir bekleyişle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Engin’in Tarık’ın Ar Ailesi'nin gerçek oğlu olduğunu öğrenmesi, Şeniz’in iyice köşeye sıkışmasına neden olurken, Tarık’la Engin arasındaki ipler gittikçe gerilir.

kocamin-ailesi-19.-bölüm-1.jpg

Engin’in apartman içindeki düşmanları artarken, Güneş’le Tarık’ın araştırmaları onları Rıza Bakır hakkındaki gerçeklere ulaştırır. 

kocamin-ailesi-19.-bölüm-2.jpg

Fatih’e ise, Miray konusunda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Pelin yüzünden bir kez daha Hakan’la karşı karşıya kalan Tülay da artık yalnız değildir. Ar ailesi içindeki yerine güvenen Engin ise ortalığı karıştırmaya devam ederken, hiç beklemediği birinden darbe yiyecektir.

Kocamın Ailesi 18. Bölüm ile ekranlarını yine hem güldürecek hem de duygulandıracak. Kocamın Ailesi yeni bölüm heyecanlı bir bekleyişle izleyicilerin karşısına çıkacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak
Binali Yıldırım'dan son dakika Erdoğan açıklaması
Zekeriya Öz'e Erdoğan şoku
PKK tarih verdi Mart ya da Nisan ayında
Özbek Hoca'ya korkunç infaz cemaati şokta
2020 KPSS tarihi ÖSYM yeni sınav takvimi ne zaman?
Yorumlar