BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
HABER /  GÜNCEL

Kızı kanser tedavisi görüyordu Alişan Kapaklıkaya'dan çok acı haber

Zahide Yetiş'in programına katıldıktan sonra anlattığı hikaye ile ünlenen Alişan Kapaklıkaya dün büyük bir acı yaşadı. Her zaman merak edilen isim haline gelen Alişan Kapaklıkaya kızını kaybetti. Acı üzerine acı yaşayan Alişan Kapaklıkaya hayat hikayesiyle bir kez daha Türkiye'yi ağlattı.

Abone ol

Siyah pantolon hikayesiyle bir anda gündeme oturan ve sosyal medyada çok konuşulan Alişan Kapaklıkaya'dan bir acı haber daha geldi. Kanser tedavisi gören kızını Alişan Kapaklıkaya dün akşam hayatını kaybetti.

Katıldığı Zahide Yetiş'le programında 'Siyah pantolon' hikayesi ile Tüm Türkiye'yi ağlatan ve hikayesinde kanser hastası kızından da bahseden Yazar Alişan Kapaklıkaya kızı için dua istemişti. Uzun süredir kanser tedavisi gören Kapaklıkaya'nın kızı Zuhal Kapaklıkaya Yıldız dün akşam hayata gözlerini yumdu.  Vefat haberine ve cenaze programına ilişkin Alişan Kapaklıkaya'nın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi; "Alişan Kapaklıkaya ve Hayat Kapaklıkaya'nın kızları, Harun Yıldız'ın eşi Zuhal Kapaklıkaya Yıldız, 4 Ocak 2018 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 5 Ocak Cuma günü Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinin Sığırcık Köyü Camii'nde kılınacak Cuma namazına müteakip Sığırcık Köyü mezarlığında defnedilecektir. Allah rahmet eylesin."

Alişan Kapaklıkaya kızı Zuhal Kapaklıkaya Yıldız ile birlikte...

SİYAH PANTOLON HİKAYESİYLE HERKESİ DUYGULANDIRMIŞTI

Zahide Yetişle'nin 360. bölümünde; Alişan Kapaklıkaya'nın anlattığı hikaye izleyenleri gözyaşlarına boğdu. TRT'de konuşulan programda siyah pantolon hikayesi sevginin ve fedakarlığın önemini vurguluyor. Marmara Üniversitesi'nde öğretim görevilisi olan Alişan Kapaklıkaya bu hikayesinden sonra kendinden söz ettirdi.

ALİŞAN KAPAKLIKAYA KİMDİR, NERELİ?

Alişan Kapaklıkaya, 1962 yılında Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde doğdu. Yoksul bir ailenin evladı olarak büyüyen Kapaklıkaya, 1985 yılında Marmara Üniversitesi'nden mezun oldu. 1987-92 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptı. 1985-2000 yılları arasında Adana'da bazı liselerde öğretmenlik yaptı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan'dan Murat Hazinedar yorumu! Ataşehir'de ne olduysa...
Gece yarısından itibaren motorine zam geliyor!
Fehmi Koru yazdı Abdullah Gül ne yapacak!
Yeni KHK geliyor listeler hazır bir iki gün içinde çıkacak
Emekliye intibakta son durum ne yasa çıkacak mı?
Emekli intibak yasası 2018 son durum ne Meclis'e gelecek mi?
İran'da son durum! Ülkede alarm büyük korku var
Başbakan Yıldırım: Bu davadan bir şey çıkmaz ama asıl...
İran ABD'yi şikayet etti BM harekete geçti!
ABD'nin Türkiye planı asıl dava yeni başladı
Yorumlar 9 yorum