BIST 3.568
DOLAR 18,58
EURO 18,12
ALTIN 1.015,29
HABER /  GÜNCEL

Kısmetse Olur kim elendi Ceyda Kırıcı ses kaydı olay!

Kısmetse Olur evinden 19 Haziran 2016 akşamı kim elendi açıklandı. Kısmetse Olur evine yeni gelen ise eskilerden bir isim oldu. Bu hafta gong sesi de çalacak.

Abone ol

Kısmetse Olur'dan bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı erkekler evinden geldi. Yeni aşıklar haftanın birincileri olurken eve yeni gelen isim de eskilerden biri oldu. 

Skandalları ile ünlü yarışmada haftanın olayı da Ceyda Kırıcı sızıntısıydı.

Dayak yediği iddia edilen Kırıcı'nın görüntüleri ve ses kaydı internete düştü. Olayın bambaşka bir yönü ortaya çıktı.

Kısmetse Olur yarışmasında önümüzdeki hafta ise gong çalıyor. Bunun anlamı artık birincinin belirleneceği sürece girildiği ve eleme olmayacağı.

KISMETSE OLUR'DAN KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur evinde haftanın birincileri yeni bir aşka yelken açan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli. 10 bin liralık çeki Nur Erkoç aldığı için de elenen isim damatlar evinden çıktı. Bu hafta Kısmetse Olur evine veda eden isim yakışıklılığı ile dikkat çeken Turgay Tepe oldu.

Ceyda Kırıcı'ya talip olarak gelen Turgay Tepe, evdeki Adnan Kızıltaş faktörü yüzünden bir türlü muradına eremedi. Ses kayıtları sızan Adnan Kızıltaş'ı ise taliplisi olmamasına rağmen yapım ekibi bir türlü elemeye cesaret edemiyor.

Adnan Kızıltaş'ın geçen hafta medyaya düşen konuşması;

KISMETSE OLUR EVİNE TANKUT DENKER DÖNÜYOR

Kuaför olan Turgay Tepe ilginçtir ki Tankut Denker elendikten sonra eve dahil olmuştu. Gidişinin ardından da eve dönem isim Tankut oldu. Tankut Denker pazartesi günü eve giriş yapacak.

ABD'de oğlu ile tatil yapan Tankut Denker adeta yıllık izin kullanmış gibi oldu. Tankut Denker'in dönüşünün ardından da Kısmetse Olur'da gong sesi çalacak.

TURGAY TEPE KİMDİR?

29 yaşında olduğunu belirten Turgay Tepe aslen Samsunlu ve İstanbul'da yaşıyor. İkizler burcu olan Turgay Tepe bayan kuaförü...

Turgay instagram hesabında da bunu yansıtıyor. Bütün hesabı müşterilerinden haliyle kadınlardan oluşuyor. Ceyda Kırıcı'ya talip olan damat adayı hayli yakışıklı.

CEYDA KIRICI DAYAK MI YEDİ OLAY GÖRÜNTÜLER VE SES KAYDI

Kısmetse Olur skandallara da doymuyor. Bu kez yapım ekibinin sorumlusu ile asistanının Ceyda Kırıcı'yı dövdüğü iddiası ortaya atıldı. Herkes 'bu kadarı da olamaz' diye düşünürken arka arkaya internete sızan iki ses kaydı olayı bambaşka bir boyuta taşıdı.

Ceyda Kırıcı'nın dayak yediğini iddia ettiği anın görüntüleri sosyal medyaya düştü. Görüntülerde Ceyda Kırıcı'ya dokunan ya da şiddet uygulayan kimse yok.

Ceyda Kırıcı sinir krizleri geçiriyor asistan da kendine zarar vermesin diye peşinden geliyor. Koridorda Ceyda Kırıcı kendini yere atıp dizlerini yumruklamaya başlıyor. Bir süre kimse müdahale etmiyor ve sakinleşmesini bekliyorlar.


Ceyda Kırıcı dizlerini dövmeyi bıraktıktan sonra da onu konuşturarak teskin etmeye çalışıyorlar.

CEYDA KIRICI NİYE SİNİR KİRİZİ GEÇİRDİ?

Bu sorunun yanıtı da internete düşen ses kaydı ile aydınlandı. Hatırlanacağı gibi geçen hafta Adnan Kızıltaş kral seçilmişti. İşte Ceyda Kırıcı'nın kriz geçirmesinin sebebi bu. Ses kaydından 'Saçma sapan o..pu çocuğu yüzünden beni ne hale getirdiniz ya..." diyor.

Adnan'ın kral seçilmesine sinirlenen Ceyda Kırıcı krizin ardından harekete geçmiş ve geçen hafta internete düşen o ses kaydını sızdırmış. Yapım ekibiyle yaptığı konuşmanın sızan ses kaydında bakın neler var;

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : O... çocuğu diye girdiniz. Onu kral seçtiniz diye kendini duvarlara vuruyorsun.

CEYDA KIRICI : Adama programı kötülüyor. Hepiziniz anasına babasına savunuyor o adamı bana karşı savunuyorsunuz. Adama kızacağınız yerde bana bağırıyorsun.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Adama kızmadım ceza kesmedim mi zannediyorsun? Bu 8 ay önce söylenmiş bir ses kaydı. Sen bu ses kaydını Melek'ten ne diye istedin?

CEYDA KIRICI : Melek bana at ses kayıtlarını dinleyeceğim merak ediyorum dedi.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Melek ne dedi. Ceyda bana dedi ki 'Sen de ses kayıtları vramış orospu çocuğunu mahvedeceğim dedi. '

CEYDA KIRICI'NIN DAYAK İDDİASI

Ceyda Kırıcı'nın yine internete sızdırdığı öne sürülen dayak iddiası da ses kaydında yer alıyor. Konuşmadan ortaya çıkan bakın ne?

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Benim seni dövdüğüme dair böyle aptal boktan iddialarını ıspatla bakayım Ceyda! Hadi ispatla...

CEYDA KIRICI : Ben uyandım böyle morluklar çıktı bacağımda.

KISMETSE OLUR YAPIMCISI : Oha Ceyda! Yuh Ceyda sürekli yediğin kaba sıçıyorsun. Morluklar çıktı diyor gece gelip seni mi dövdüm. Ruh hastası mısın Ceyda?

CEYDA KIRICI : Sen mi yaptın diyorum Abla! Zaten sinir krizi geçirmişim hiç bir şey hatırlamıyorum. Saçma sapan orospu çocuğu yüzünden beni ne hale getirdiniz ya...

ÖNCEKİ HABERLER
İngiliz modeli geliyor! Partilerin kabusu bitiyor
İngiliz modeli geliyor! Partilerin kabusu bitiyor
Keith Haring X Pandora Koleksiyonunu Keşfet
Keith Haring X Pandora Koleksiyonunu Keşfet
Meral Akşener'e tüzük şoku! Bizden sakladı
Meral Akşener'e tüzük şoku! Bizden sakladı
Cameron'dan Türkiye için çirkin sözler
Cameron'dan Türkiye için çirkin sözler
Trafikte ‘silah gösterdiği’ kişi öyle biri çıktı ki
Trafikte ‘silah gösterdiği’ kişi öyle biri çıktı ki
Yakalanan 3 PKK yöneticisi itiraf etti
Yakalanan 3 PKK yöneticisi itiraf etti
Eyüp'te 2 otomobil kundaklandı
Eyüp'te 2 otomobil kundaklandı
Bahçeli'ye muhaliflerden tüzük darbesi
Bahçeli'ye muhaliflerden tüzük darbesi
Erdoğan milli futbolcular için ilk kez konuştu
Erdoğan milli futbolcular için ilk kez konuştu
Erdoğan'dan babalar günü ziyareti!
Erdoğan'dan babalar günü ziyareti!