BIST 8.026
DOLAR 28,92
EURO 31,47
ALTIN 1.939,05
HABER /  GÜNCEL

Kısmetse Olur kim elendi 14 Şubat elemesi

Kısmetse Olur'da 14 şubat elemesinde bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı çıktı. Kısmetse Olurdan Boğaçhan Tuzcu mu elendi yeni gelen damat adayı kimdir?

Abone ol

Kısmetse Olur'dan bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı saat 22.15'deki eleme gecesinde verildi. Kısmetse Olur evine yeni katılan Boğaçhan Tuzcu'nun eleneceği iddiaları doğru çıktı.

Kısmetse Olur 'da SMS oylaması sonucunda haftanın birincileri Ayça Beğen ile Semih Kurtulmuş oldu. Haliyle Ayça ve Semih'in isimleri Kısmetse Olur elemesinde yazılamadı. Eleme akşamı ise Ceyda ve Eser yarışmacı arkadaşları tarafından koruma altına alınan isimlerdi.

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur'un 14 Şubat 2016 Pazar günü yayınlanan bölümünde kim elendi belli oldu.

Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Boğaçhan Tuzcu oldu.

NUR ERKOÇ SON ANDA KURTULDU

Eleme sistemi nedeniyle gelin adayları arasında ismi en çok yazılan Nur dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı gelinler evinden Ayça'nın kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu.

Boğaçhan'ın elenmesinin ardından eve giren yeni damat adayı ise Bedirhan Akdağ oldu.

BOĞAÇHAN TUZCU KİMDİR?

31 Ocak günü yapılan elemeden sonra Kısmetse Olur'a katılan damat adayı Boğaçhan Tuzcu kimdir ve aslen nerelidir?

Boğaçhan Tuzcu Marmaris'ten yarışmaya katıldı. 24 yaşında olan Boğaçhan Tuzcu çanta üzerine bir butik sahibi...

Anne ve babası ayrı olan Boğaçhan Tuzcu, zaman zaman Bodrum'da yaşıyor. Aslen Rizeli olan Boğaçhan Tuzcu, aynı zamanda aşçılık eğitimi almış.

KISMETSE OLUR GÖZDE DENİZ GEÇEN HAFTA ELENMİŞTİ

Kısmetse Olur evinde geçen hafta elenen isim gelinler evinden çıkmıştı. Bu isim de gelin adaylarının diş bilediği Gözde Deniz olmuştu. Gözde Deniz elendikten sonra eve yeni gelen gelin adayı Hazal Atabek olmuştu.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜMDE TANKUT VE ESER KAVGASI

Kısmetse Olur'un 13 Şubat gecesi yayınlanan bölümünde Tankut ve Murat'ın Cansel'in dedikodusunu yaptığını öğrenen Eser West sinirden küplere bindi. Arkadaşlarının davranışına sinirlenen Eser West seyirciler önünde damat adaylarına bağırdı. Tankut, Eser West'in kendisine bağırmasına kızınca bakın neler yaşandı.