BIST 1.461
DOLAR 8,35
EURO 10,19
ALTIN 501,38
HABER /  GÜNCEL

Kırşehir'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı

KIRŞEHİR hava durumu kar alarmıyla gelince yarın yani 15 Ocak pazartesi günü okullar tatil mi sorusu için gözler Kırşehir valiliğine döndü. Kar tatili kararını Kırşehir valiliği ilerleyen saatlerdeki duruma göre netleştirecek. Yarın kar yağışı etkisini artırarak devam edecek. Haliyle 15.01.2018 pazartesi günü okulların tatil olma ihtimali bulunuyor.

Abone ol

KIRŞEHİR kar yağışı altında kalırken meteorolojiden 15 ocak pazartesi günü için de uyarı geldi. Kar yağışı ile birlikte öğrencilerin gözü de Kırşehir Valiliğine döndü. Yarın yani 15 Ocak 2018 pazartesi günü okullar tatil olabilir. Kırşehir valiliği ilerleyen saatlerde yapacağı son durum değerlendirmesi ile bunu netleştirecek. Kar tatili kararı çıktığında bu haberde gelişmeleri bulacaksınız.

Kırşehir'dee yarın da yoğun bir kar yağışı bekleniyor. Meteorolojinin 15 Ocak pazartesi günü için uyardığı iller listesi şöyle : İstanbul, Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Amasya, Tokat, Sinop, Yozgat, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Sivas, Erzincan, Tunceli, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan ve Artvin. 

Yarın okullar tatil mi? -15 Ocak 2018 kar tatili olan iller listesi 
Kırşehir için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Yarın yani 15 Ocak pazartesi günü kar devam ediyor. İşte Kırşehir hava durumu;

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti Kayseri milletvekili isimden vermeden eleştirdi: FETÖ'nün ağzıyla...
Çankırı'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Erdoğan'dan operasyon açıklaması! Türkiye Afrin'e giriyor
Bolu'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Niğde'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Tunceli'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Bartın'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Erdoğan'dan FETÖ liderine: Ölene kadar...
Aksaray'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Sınırda sıcak saatler! TSK top atışına başladı
Yorumlar