BIST 4.930
DOLAR 18,83
EURO 20,23
ALTIN 1.133,90
HABER /  MEDYA

Kiralık Aşk son bölüm-15. bölüm fragmanları

Kiralık Aşk son bölüm-14. bölüm final sahnesi nefes kesti. Ömer Defne'nin kapısına dayandı. Son bölümde işler yine karıştı. Kiralık Aşk 15. bölüm fragmanları internethaber'de olacak.

Abone ol

Kiralık Aşk son bölüm dün ekran başına kilitledi. Kiralık Aşk  14. bölüm final sahnesi yine heyecan içinde bıraktı. Herkesten uzak aşklarını yaşamak için gözlerde ırak bir yere giden Defne ve Ömer'in başı yine beladan uzak kalamadı. Peki Kiralık Aşk 15. bölümde neler olacak. Kiralık Aşk  15. bölüm 1. ve 2. fragmanları internethaber'de olacak.

screen-shot-2015-09-19-at-09.39.21.png

İŞTE FİNAL SAHNESİ

Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular.

Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar.

İsmail, kendini Yasemin’in çekim alanına girmiş halde buluyor. Yasemin, kimsenin bilmediği özellikleriyle İsmail’in aklını başından alıyor.

Neriman, Ömer’le Defne’nin nereye kaybolduğunu çok merak ediyor. Aramadığı yer kalmıyor ancak bir türlü bulamıyor! Tamamen hedefine kilitlenmiş olan Neriman, bu sefer hiç beklemediği çok sert bir kayaya çarpıyor.

13. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Şirket gezisi tüm hızıyla devam ediyor. Kalabalığın içinde, her fırsatta birbirine bakan iki çift göz… Ömer’le Defne… Ah bir baş başa kalabilseler… Birbirlerine söyleyecekleri o kadar çok şey var ki… Ancak başta Sinan olmak üzere diğer herkes durumu zorlaştıracak anlaşılan. Yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine karşı açık olmaya karar veren ikili, bu geziyi bir aksilik olmadan atlatabilecek mi acaba?

screen-shot-2015-09-11-at-11.02.29-am.png

Yasemin kıskançlık krizlerinde! İsmail ise oralı değil. Gezinin keyfini sonuna kadar çıkaran İsmail, Yasemin’in gerginliğinden nasibini alacak mı?

Sinan’la Defne’den şüphelenen Neriman ve Koray, ikisine de haddini bildirmek için evden fırlayacak.  Ancak şirketin kaldığı otele gitmek ikisi için o kadar da kolay olmayacak.