BIST 4.918
DOLAR 18,82
EURO 20,58
ALTIN 1.158,98
HABER /  GÜNCEL

Kartal'da enkazın altında kalan Volkan Balta bakın ne için binaya gitmiş!

İstanbul Kartal'da çöken binanın enkaz çalışmaları devam ederken göçüğün altında kalanlardan birisinin giriş kattaki iş yerine cam takmaya gelen Volkan Balta olduğu ortaya çıktı.

Abone ol

Kartal'da camcılık yapan 35 yaşındaki Volkan Balta, dün çöken binanın giriş katındaki işyerine cam takmaya gitmişti. Volkan Balta ve çırağı işlerini bitirdi. Balta ellerini yıkamak için işyerinde kaldı, çırağı ise sokağa çıktı. Tam bu anda çökme meydana geldi. Çırağı kaçmayı başarırken Balta çöken binanın altında kaldı. Camcı Volkan Balta'nın yakınları iyi haber almak enkaz alanında bekliyor.

"İnşallah İyi Bir Haber Bekliyoruz": Balta'nın esnaf arkadaşı Mecit Karapınar, "Dün saat galiba 15.30 gibi o binanın camlarını değiştirmek için gitmiş. İşini bitirdikten sonra çırağa 'sen git ben geliyorum' demiş. Ellerini yıkayacağını söylemiş, daha sonra bina çökmüş. İnşallah iyi bir haber bekliyoruz" dedi.

Kartal'da enkazın altında kalan Havva Tekgöz kurtarıldı annesi dün onu sormuştuKartal'da enkazın altında kalan Havva Tekgöz kurtarıldı annesi dün onu sormuştuKartal'da enkazın altında kalan Havva Tekgöz kurtarıldı annesi dün onu sormuştuKartal'da enkazın altında kalan Havva Tekgöz kurtarıldı annesi dün onu sormuştuHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN