BIST 1.483
DOLAR 7,16
EURO 8,73
ALTIN 414,32
HABER /  EMLAK

Karmod Peru'da hazır lüks konutlar kurdu

Prefabrik yapı sektörü markalarından Karmod, Güney Amerika ülkelerinden Peru’da hazır lüks konutların kurulumunu gerçekleştirdi. Peru'nun başkenti Lima'da kurulumu tamamlanan 3 ayrı konut teslim edildi.

Abone ol

Karmod'dan yapılan açıklamada, Peru'nun başkenti Lima’da kurulumu tamamlanan 3 ayrı lüks konutun kullanıma hazır teslim edildiği belirtildi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Dış Ticaret Müdürü Taner Öztürk, Peru’da Karmod evlerine olan talebin her geçen gün arttığını, bu artışta geçen yıl ülkede açılışını gerçekleştirdikleri showroom'un etkili olduğunu vurguladı. 

Çelik sistemli evlerinin uzun ömürlü yapı sınıfıyla farklı gelir gruplarınca tercih edildiğine dikkati çeken Öztürk, şunları kaydetti:

"Evlerimiz yapı güvenliğinin yanı sıra kısa sürede kurulum gibi avantajlara sahip. Bu yönümüzle ülkede farklı bütçelere cevap verecek nitelikte evleri kolayca hazırlayabiliyoruz. Bu son projemizde Lima şehrinde kurduğumuz 3 evimiz de büyüklüğü ve içerisindeki konforuyla farklı. 402 ve 208 metrekare gibi bizim ortalama konut algımıza göre oldukça büyük metrajlı lüks yapılar...

Diğer taraftan, bu projenin dışında 65-100 metrekare aralığındaki sosyal konutlarımıza olan talepler de var. Evlerimizi ön üretimli olarak Türkiye’deki tesislerimizde hazırlıyoruz. Evde kullanılan duvar, çatı, pencere, kapı gibi ana unsurlarla beraber elektrik, su tesisat malzemeleri ve aksesuarları, ekstra kaplama malzemeleri, boyasına kadar ülkemizden gönderiyoruz. Demonte olarak deniz yolu taşımacılığı ile Güney Amerika’ya ulaşan yapılarımızı yerel ekip desteğiyle yerinde kullanıma hazır kurulum yaparak teslim ediyoruz."

ÖNCEKİ HABERLER
Metropoll'ün CEO’su Özer Sencar'den Ankara seçimleri için akla ziyan iddialar
Ankapark giriş ücreti ne kadar yetişkin/çocuk giriş ücretleri
İBB Beyaz Masa 25 bin engellinin sorununu çözdü
Ankara'da Deccal cinayeti abisinin ruhunu rahatsız ediyor diye öldürdü
Valbuena Fenerbahçe'de kalacak mı? İşte yanıtı
Kendisine tecavüze kalkışan kişinin dudağını ısırarak kurtuldu
3600 ek gösterge maaşa yansıması ne zaman son haber geldi
EURO 2020 elemelerinde heyecan başlıyor
Türkiye ve İran'dan ortak operasyon görüşmesi!
Türkiye Bankalar Birliği'den bankalara iyi niyet çağrısı
Yorumlar