BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Kağıt Ev 4. bölüm fragmanı

Kağıt Ev dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Kağıt Ev'in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Kağıt Ev 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı Star'da...

Fırtına ailesinin 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı 'Suçlu Peşinde' programının yapımcısı Azra İnce'nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin'i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken bu ihaneti fark etmez bile. 

Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm'ün kızı İnci'yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre'nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. 

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm'ün tek sığınağı Fırtına ailesidir. İnci'yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de ailenin büyük oğlu Mert'tir. Çünkü İnci, Mert'in herkesten gizlediği sevgilisidir. 

Fırtına ailesi; vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken Cihan'a tutkuyla bağlanan Azra da zamanla öldüren bir cazibe figürüne dönüşecektir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kimler mide botoksu yaptırabilir?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Menajerimi Ara 37. bölüm fragmanı
Hadi Özışık'tan Gürkan Hacır'a sert sözler
Bakan Soylu'dan Alparslan Kuytul açıklaması: Bu adam Türkiye düşmanlığının sözcüsüdür
Süleyman Soylu: Hafta başı çok daha iyi bir noktaya gelmiş olacağız
Sivas'ta balkondan sarkan çocuk kaldırıma düştü
İstanbul'da hayalet gösterge hırsızlığı için kiralamışlardı! Yakayı ele verdiler
Sosyal medyada canlı yayın yaparken kendisini durduran polislere küfretti!
Adana'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı
Yorumlar