HABER /  GÜNCEL

Kadın turisti taciz eden taksici hakkında flaş karar!

İSTANBUL Şişli'de önceden bindiği takside kendisinden fazla para aldığı iddiasıyla bir sonraki yolculuğunda cep telefonuyla kayıt alan Tayland uyruklu turist kadını taciz ettiği ve dolandırmaya çalıştığı ileri sürülen taksici tutuklandı.

İSTANBUL'da Tayland uyruklu turistte tacizde bulunarak fazla ücret aldığı kaydedilen taksi sürücüsü 'basit cinsel saldırı ve nitelikli hırsızlık' suçundan sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Şişli’de bir süre önce taksiye binen ve indiği yerde fazla yol ücreti ödeyen Tayland uyruklu turist bir kadın, aynı taksiciyle denk gelmesi üzerine bu kez yaşananları cep telefonuyla kaydetmişti. Kameraya yansıyan görüntülerde taksi sürücüsünün yol boyunca sık sık kadının elini tutmaya çalıştığı görülmüştü. Görüntülerde taksi sürücüsünün 100 lira uzatan kadının verdiği parayı el çabukluğuyla saklayarak 20 lira almış gibi yaparak 20 lira daha istediği yansımıştı.

İstanbul'da turisti taciz edip dolandıran taksici yakalandı!

Kadın turistin şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada gözaltına alına taksi sürücüsü B.T. emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi.

Savcılıkça sorgulanan taksici, 'basit cinsel saldırı ve nitelikli hırsızlık' suçlarından tutuklanması istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi. Nöbetçi Hakimlik, ifade işlemlerinin ardından şüpheli sürücü B.T.’nin tutuklanmasına karar verdi. B.T. metris cezaevine götürüldü.

Taylandlı kadını taciz edip dolandırmaya çalışan taksicinin o anları pes dedirtti

ÖNCEKİ HABERLER
İlk yerli helikopter motoru Eskişehir'de test edildi
Mamak'ta mülteci çocuklar için yeni proje
Sağlık Bakanı Koca müjdeyi verdi: Süreç başladı!
Mevlid kandili ne zaman duası ve 4 rekatlık namazı nasıl kılınır?
Yılbaşının ertesi gün tatil mi 2018 yeni yıl hangi gün?
AÖF kayıt yenileme ücretleri hangi bölüm harç kaç para?
Yorumlar 4 yorum