BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
GÜNCEL

Kadıköy'deki bakıcı şiddeti! Yaşlı kadının ablası konuştu: Beni de döverler diye korkuyorum

KADIKÖY’de Özbekistan uyruklu bakıcının, yaşlı kadına sözlü ve fiziksel şiddette bulunduğu görüntüler Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Yaşlı kadının 87 yaşındaki ablası, “Allah onları bildiği gibi yapsın. Beni de döverler diye korkuyorum” dedi.

Kadıköy Göztepe’de Özbekistan uyruklu kadın bakıcının, birlikte yaşadığı yaşlı kadına fiziksel şiddet uygulayarak, cinsel içerikli sözlü tacizde bulunduğu görüntüler Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Çığlık çığlığa yardım isteyen yaşlı kadının ablası konuştu. 87 yaşındaki yaşlı kadın, “Kardeşim yaşlılığından dolayı biraz huysuz. ‘Kızım şunu getir, kızım bunu getir’ der. Siz de görüntüleri görmüşsünüzdür. Bileklerindeki morlukları bakıcı yapmıştır. Biz şikayetçi olmadık. Allah onları bildiği gibi yapsın. Ne yapalım? Ben Allah’a şikayet ettim, o yeter bana. Kardeşim çok hasta, önümüzdeki günlerde doktor gelecek” dedi.

“Beni de döverler diye korkuyorum”

Bakıcıyı hemen gönderdiklerini söyleyen yaşlı kadın, “Onlar çok yaramazlar, tutup sokakta beni de döverler. Ben korkuyorum yavrum. Ben 87 yaşımdayım. Devamlı kardeşimde kalmıyorum. Ara sıra geliyorum. Ama ona çok hakaret ettiler. Bakıcıyı internet üzerinden bir şirketten bulduklarını biliyorum. Görüntülerde de sürekli cinsel tacizde bulunuyorlardı” diye konuştu.

“Bağrışlarını duyuyorduk”

Şiddete uğrayan mağdur kadının komşusu ise, “Birkaç gün boyunca yüksek sesli bağrışlarını duyduk. Hırpalanma şeklinde. Son 1 haftadır bayağı yoğunlaştı” dedi.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Tekirdağ'da korkunç kaza! Metrelerce havaya uçtu yere çakıldı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Okan Karacan koronavirüse yakalanmıştı sağlık durumunu ağlayarak anlattı
Bursa'daki Japonların gözde kasabasını gören hayran kaldı! Türkiye'de başka örneği yok
Antalya’da driftli evlilik teklifinde 24 kişiye ceza yağdı
Nusret Gökçe koronavirüs aşısı oldu! O anları paylaştı
Kayseri'de bir anda fenalaştı kalp krizi geçirdi! Son anları kamerada
Kırmızı Oda 21. bölüm fragmanı
Son Yaz 4. bölüm fragmanı
Ramo 29. bölüm fragmanı
Yorumlar