BIST 1.537
DOLAR 7,44
EURO 8,96
ALTIN 411,27
HABER /  İYİ PARTİ

İYİ Parti'de 'iç güveysi' kavgası! Bomba iddialar! İstifa mı ediyor?

Kuruluşundan beri pek çok iddia ve gelişme yaşanan İYİ Parti’de şimdi de "İç Güveysi" kavgası başladı. Ümit Özdağ'la ilgili bomba iddialar var...

Abone ol

İYİ Parti'de iç kavga erken başladı. İlk günden itibaren çekişmenin başladığı İYİ Parti’de şimdi de "İç Güveysi" kavgası başladı.

Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın işbirliği, Medya ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ cephesinin tepkisine neden olduğu bildiriliyor.

ÖZDAĞ'IN ADAMLARI: 'İÇ GÜVEYSİ GELDİK'

Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ’a yakın isimler, açıkça olmasa da dost sohbetlerinde gelişmeler karşısında ellerinin kollarının bağlandığını, "Bu eve iç güveysi geldik. Severler de döverler de" dedikleri iddia edildi.

İYİ PARTİ'DE İPLER KORAY AYDIN’DA

Genel Başkan Akşener ve Başkan Yardımcısı Aydın’ın, İYİ Parti’de ipleri tamamen ele aldıkları, il ve ilçe başkanlarının seçiminde iki ismin tercihlerinin etkili olduğu belirtildi. Başlangıçta Koray Aydın, Musavvat Dervişoğlu ve Nevzat Bor’un eşit yetkilerle donatıldıkları açıklanan 3 kişilik teşkilatlanma komitesinde de sıkıntılar ortaya çıktı.

ÜMİT ÖZDAĞ BYPASS EDİLDİ

Ümit Özdağ’ı temsilen komitede yer alan Nevzat Bor, karşı cephe tarafından By-Pass edildi. Yapılan toplantılar ile il ve ilçe başkanlıklarının belirlendiği toplantılara Nevzat Bor çağrılmamaya başlandı.

ÖZDAĞ İSTİFANIN EŞİĞİNDE İDDİASI

Bu gelişmelerin ardından İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’a “istifa et, kahraman ol” baskılarının yapıldığı fade edilirken, Özdağ’ın yaşanan gelişme ve baskılar karşısında nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.

“NATO’YU BEN KOYDUM”

İYİ Parti’nin parti programında eşit vatandaşlık ve NATO maddelerine gelen yoğun eleştiriler karşısında Ümit Özdağ yaptığı bir açıklamayla NATO maddesini parti programına kendisinin koyduğunu açıklamıştı. (siyasetcafe)

ÖNCEKİ HABERLER
Tüberküloz tedavisinde yeni keşif
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Marina Abramovic kimdir nereli herkes onu konuşuyor
IMF'den flaş Türkiye açıklaması
"Ortadoğu'da büyük bir kargaşa çıkacak"
İsrail'den İran'a tehdit: O üssü başınıza yıkarız...
FETÖ Esra Erol'u aratmamış! İzdivaç için...
FETÖ Kolombiya sorumlusu orada yakalandı
Merkez Bankası'ndan yeni döviz hamlesi!
Kayıtdışı bugün var mı final mi yapacak Fox Tv yayın akışına bakın
Yorumlar 31 yorum