BIST 1.308
DOLAR 7,87
EURO 9,43
ALTIN 457,12
HABER /  GÜNCEL

İYİ Parti adayı Emre Kınay oyları böleceği eleştirilerine ateş püskürdü

İYİ Parti'nin Kadıköy belediye başkan adayı oyuncu Emre Kınay, "Bana parmak sallayarak, oturduğu yerden kalem oynatıp aşağılayarak ve ötekileştirerek cümle kuranlar, beklemeyi öğrenin! Demokrasi tahammül rejimidir." dedi.

Abone ol

Şu sıralar Fox TV'de ekrana gelen Vurgun dizisinde 'Vedat' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Emre Kınay, İYİ Parti tarafından İstanbul'un Kadıköy ilçesinde belediye başkan adayı gösterildi. Adaylığı ile ilgili uzun süre sessizliğini koruyan Kınay, kendisine yöneltilen bazı eleştiriler üzerine ise dikkat çeken bir açıklama yaptı.  

"ACELECİ VE HADDİNİ BİLMEYENLERE CEVABIM VAR": Snob Magazin'de yer alan habere göre; Kadıköy'de oyları böleceği gerekçesiyle bazı kesimlerin tepkisini çeken Emre Kınay, şöyle konuştu: "Bazı acelecilere, haddini bilmezlere ve her şeyi ben bilirim diyenlere cevabım var. Benim ne olduğum, bugüne kadar nasıl davrandığım ortada.

"OTURDUĞU YERDEN PARMAK SALLAYANLAR BEKLEMEYİ ÖĞRENİN": Bu ülkenin değişmez değerlerine inancım ortada. Bir çocuk sahibiyim. Sorumluluğumun farkındayım. Bana parmak sallayarak, oturduğu yerden kalem oynatıp aşağılayarak ve ötekileştirerek cümle kuranlar, beklemeyi öğrenin! Demokrasi tahammül rejimidir."

ÖNCEKİ HABERLER
Ehliyet sınavı ne zaman 2019 e-sınav takvimi ilk sınav günü
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan eşel talebi
Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin hangi gün oynanacağı belli oldu
3600 ek gösterge son haber ne zaman çıkar?
YÖKDİL sınavı ne zaman 2019 sınav süresi kaç dakika
Seyahat yasağı var mı son haber geldi işte yeni seyahat düzenlemesi
Yorumlar 1 yorum