BIST 1.408
DOLAR 8,03
EURO 9,61
ALTIN 455,33
HABER /  GÜNCEL

İşte Sümeyye Erdoğan'ın düğün davetiyesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan düğününün davetiyesi basına sızdı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın küçük kızı Sümeyye Erdoğan’ın hafta sonunda yapılacak nikahının davetiyeleri AK Partili milletvekillerine gönderildi.

14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak törene 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanlar Kurulu'nun tamamına yakını ve AK Parti yöneticileri, milletvekillerinin de aralarında bulunduğu geniş bir katılım bekleniyor.

Sümeyye Erdoğan ve müstakbel eşinin nikah davetiyesinde, iki tarafın da anne ve babalarının isimleri yer alıyor. Sade bir tasarımın tercih edildiği davetiyede Sümeyye ve Selçuk’u simgeleyen tek bir ”S” harfine de yer verildi.

Davetiyede şöyle denildi:

“Evlatlarımız Sümeyye ve Selçuk'un nikah törenlerinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Emine ve R.Tayyip Erdoğan- Canan ve Özdemir Bayraktar.”

ÇELENK DEĞİL ASKERE BAĞIŞ 

Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar, nikah törenlerine çelenk gönderilmesini istemedi. Davetiyede çelenk göndermek isteyenlerin TSK Mehmetçik Vakfı, TSK Dayanışma Vakfı ve Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı'na bağışta bulunmalı istendi. Davetiyede bağış yapılacak hesap numaraları da yer aldı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Eurovision'da bu sene bir ilk yaşanacak!
Başbakan kim olsun anketinde olay sonuç bakın kim önde!
Dr. Onur Kulaksızoğlu Omurga eğriliği tedavisi nasıl yapılır?
Genelkurmay'da bir ilk! Ankara'daki saldırıdan sonra...
Kılıçdaroğlu'ndan iddialı Davutoğlu ve Türkeş çıkışı
Oya Aydoğan'dan üzücü bilgiler geldi
Yunus Günçe evli mi sevgili kimdir? Survivordaki sonu
Nobel ödüllü Prof.Dr. Aziz Sancar Türkiye'ye geliyor
Berat Albayrak açık açık söyledi! Açmayan yandı
Beren Saat'in babası icralık oldu!
Yorumlar 30 yorum