BIST 8.094
DOLAR 28,91
EURO 31,84
ALTIN 1.902,94
HABER /  MEDYA

İşte Benim Stilim bombası yeni jüride kimler olacak?

İşte Benim Stilim, jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun istifasıyla sarsılmıştı. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yerine kim gelecek?

Abone ol

İşte Benim Stilim'den ayrılan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yerine gelecek isimler belli oldu.

Ekranların yoğun bir ilgiyle izlenen moda programı "İşte benim Stilim" adlı yarışmada deprem etkisi yaratacak bir ayrılıklar yaşanmış yarışmanın jürilerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ani bir kararla istifa etmişti.

Yarışmanın devam edip etmeyeceği ve yeni jüri üyelerinin kim olacağı tartışılırken yeni jüri üyeleri hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre, jüri üyeliğinden istifa eden Nur Yerlitaş'ın yerine Neslihan Yargıcı, Kemal Doğulu'nun yerine ise Hakan Akkaya'nın getirileceği söylendi.

İŞTE BENİM STİLİM NESLİHAN YARGICI KİMDİR?

İşte Benim Stilim ile el sıkışan modası Neslihan Yargıcı 1952’de doğdu. Kısa süren modellik kariyerinin ardından moda dünyasına adım tarak farklı bir kulvara açıldı. 80’li yılların sonunda popüler olan tiyatroda defile modasını başlatan isimdir. 90’lı yıllarda ünü ve şöhretinden daha çok düzenlediği çılgın partilerle de basının gündeminde kaldı. Neslihan Yargıcı siyahların kadını olarak bilinir. Atıf Yılmaz’ın yönettiği 1988 yapımı Arkadaşım Şeytan’ın kostümlerini tasarladı. 90’lı yıllarda patlayan Türk pop müzik sanatçılarına imaj danışmanlığı yaptı, Sertab Erener’in çıkış parçası Sakin Ol’un klibinde oynadı. Kanal 6’da Beni Baştan Yarat isimli bir programın sunuculuğunu yapan tasarımcı, 1996 yılında modayı bıraktığını açıkladı. Yargıcı mağazalarının sahibi olan Emir Yargıcı, Neslihan Yargıcı'nın kuzenidir.

2006 yılında İstanbul’da yapılan Best Model of The World Yarışmasında Deniz Akkaya, Güzide Duran, Şenay Akay ve Tuğçe Güder ile Jüri heyetinde bulunan Nislihan Yargıcı, 2011 yılında Medyapım’ın TNT için hazırlıklarını sürdürdüğü sunuculuğunu Gül Gölge’nin yapacağı “Buzda Dans” yarışmasına da katıldı. Ancak Neslihan Yargıcı, Önder Bekensir, Yılmaz Morgül, Ceyda Ateş, Gökhan Taşkın, Eda Özerkan, Seren Serengil, Doğuş ve Çelik Erişçi gibi isimlerin yarışacakları haberinden sonra henüz ekrana gelmeden iptal edildi.

Filmleri ve Dizileri :
2005 - Kapıları Açmak (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2003 - Eyvah Eski Kocam (Figen) (TV Dizisi)
1991 - Varsayalım İsmail (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
Kostüm Tasarım :
1988 - Arkadaşım Şeytan (Kostüm Tasarım)(Sinema Filmi)