BIST 1.495
DOLAR 7,20
EURO 8,81
ALTIN 415,05
MEDYA

İstanbullu Gelin 68. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 68. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 68. yeni bölümüyle 28 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 68. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 28 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 16. bölüm fragmanı
Şahin Tepesi 6. final bölümü fragmanı
Payitaht Abdülhamid 67. bölüm 2. fragmanı
Şanlıurfa'da akaryakıt istasyonunda patlama
CNN Türk muhabirini gülme krizine sokan metrobüs cevabı
İstanbul'da hafriyat kamyonu terörü otoyolda drift yaptı
İstanbul'da içinden insan geçecek kadar yüksek 400 metrelik tünel bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Demek ki bu zatın kafasında başka bir demokrasi tarifi bulunuyor'
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Senin Cumhurbaşkanın olmaya meraklı değilim
Hakan Peker vasiyetini açıkladı! Ben öldükten sonra...