BIST 1.088
DOLAR 7,38
EURO 8,73
ALTIN 461,30
MEDYA

Şahin Tepesi 6. final bölümü fragmanı

Şahin Tepesi dizisi 6. final bölümüyle 28 Aralık 2018 Cuma akşamı ATV'de olacak. Şahin Tepesi'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şahin Tepesi 6. final bölümü fragmanı yayınlandı. Şahin Tepesi'nin son bölümünde neler olacak? Şahin Tepesi 28 Aralık 2018 Cuma akşamı ATV'de...

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...

Birlikte büyüdüğü Tuna'nın oyununa gelen Melek, işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.

Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda ve Efe'nin aşklarına en büyük engeldir.

Sitene Ekle
Yorumlar