HABER /  MEDYA

İstanbullu Gelin 46. bölüm fragmanı nefesler tutulacak

İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 20 Nisan Cuma günü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinin 46. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesen İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Star TV'de cuma akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi, son bölümüyle de büyük ilgi gördü. Herkes şimdiden İstanbullu Gelin dizisinin 46. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara’nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır. 

İSTANBULLU GELİN 46. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ertem'den dolar açıklaması
Miraç Kandili namazı 12 rekat gece ve 4 gündüz kılınışı nasıl?
Abdullah Gül'den gerginlik yorumu! Akılalmaz şeyler...
ABD Suriye'de vuracağı 8 hedefi belirledi CNBC duyurdu
Genç kızın tecavüz iftirasına bakın kaç yıl istendi!
'Tek başıma yatıyorum' diyen Demet Akalın'dan bomba Okan Kurt itirafı
Yorumlar