BIST 1.418
DOLAR 8,63
EURO 10,31
ALTIN 494,68
HABER /  GÜNCEL

İstanbul'da kapalı olan yollar

İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları ve Marmaray açılışı nedeniyle bazı yollar ulaşıma kapatılacak.

Abone ol
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yıldönümü kutlamaları kapsamında, Vatan Caddesi ve Bağdat Caddesi'nde yapılacak törenler nedeniyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Marmaray'ın açılış töreni nedeniyle ise, Üsküdar'da bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre; yarın saat 07.00'den itibaren, tören bitimine kadar trafiğe kapatılacak yollar şöyle:
 
Vatan Caddesi ve Vatan Caddesine çıkan bütün yollar; Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi ve bu yollara çıkan bütün yollar; Topkule-Mahmutbey Köprüsü-Vatan Caddesi-Oğuzhan Caddesi-Millet Caddesi-Topkapı Edirnekapı Kavşağı-Vatan Caddesi Kesişim Noktası-Mahmutbey-Topkule; Mahmutbey Köprüsü-Habibler Yolu (Sultançiftliği yolu)
 
D/100 Karayolu'ndan Vatan Caddesi'ne gidecek olan sürücülerin, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklarından Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini; E/80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Hürriyet Gazetesi karşısından TEM istikametini; sahil yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergahından, Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametini, Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih'teki hastanelere gelecek olan ambulans sürücüleri ve diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek Samatya'dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba Hastaneleri'ne gitmeleri, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere gidecek sürücülerin, Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmaları gerekiyor.
Bağdat Caddesi Fener Mevkii'nde yapılacak tören nedeniyle yarın saat 08.00'den itibaren tören bitimine kadar Hulisi Behçet Caddesi, Doktor Faruk Ayanoğlu Caddesi, Bağdat Caddesi (Bostancı Meydan'dan Kızıltoprak Meydan'a kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesi'ne çıkan tüm ara sokaklar), Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, BP Işıklardan Bağdat Caddesi Göztepe Işıklara kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar), Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Etem Efendi Caddesi Kavşağından Bağdat Caddesi'ne kadar, Cemil Topuzlu Caddesinden Bağdat Caddesi'ne çıkan tüm ara sokaklar trafiğe kapatılacak.
 
Sürücüler, alternatif olarak Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (minibüs yolu ) D/100 güzergahına çıkan yolları kullanabilecek.

ÜSKÜDAR'DA KAPALI YOLLAR

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Üsküdar'da gerçekleştirilecek tören nedeniyle, saat 08.00'den tören bitimine kadar, Paşalimanı Caddesi, Üsküdar meydan otobüs durakları, Bağlarbaşı meydandan Cumhuriyet Caddesi, Selman-ı Pak Caddesi, Selami Ali Mahallesi, Gazi Caddesi, Harem sahil yolu otogar kavşaktan itibaren, Hakimiyeti Milliye Caddesi, Dr. Fahri Atabey Caddesi, Halka Caddesi Ahmediye meydandan itibaren trafiğe kapanacak.

Sürücüler, kapatılacak yollara alternatif olarak, Nuh Kuyusu, İcadiye - Bağlarbaşı, Tıbbiye ve Dr. Eyüp Aksoy caddelerini kullanabilecek.
ÖNCEKİ HABERLER
Atatürk Havalimanı onların yeni meskeni oldu
Atatürk Havalimanı onların yeni meskeni oldu
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
NASA Kızıl Gezegen'den vazgeçmiyor
NASA Kızıl Gezegen'den vazgeçmiyor
Silahlı saldırgan terör estirdi
Silahlı saldırgan terör estirdi
Vatandaşın sinekle sınavı
Vatandaşın sinekle sınavı
Bin kişi hep birlikte zeybek oynadı
Bin kişi hep birlikte zeybek oynadı
Yarışmacı kimi seçti ?
Yarışmacı kimi seçti ?
Marmaray'a Gül'ün katılmasının sırrı
Marmaray'a Gül'ün katılmasının sırrı
Libya'da muhteşem soygun
Libya'da muhteşem soygun
Fatma Şahin o tweeti sildi!
Fatma Şahin o tweeti sildi!
Yorumlar 2 yorum