BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53
HABER /  GÜNCEL

İstanbul sular ne zaman gelecek İSKİ son açıklama

İSTANBUL su kesintisi sular ne zaman gelecek? İstanbul'da 2 gün devam eden su kesintisi Avrupa Yakası'nda yaşayan vatandaşları çileden çıkardı. İstanbul su kesintisi İSKİ açıklama tüm detaylar internethaber'de.

Abone ol

İSTANBUL'da yaşanan 20 saatlik su kesintisi vatandaşları şaşkına çevirdi. Uzun zamandır gelmeyen sular merak uyandırdı. Peki İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Çatalca ve Gaziosmanpaşa'da su kesintisi bilgisi haberimizde.

İstanbullular dün kesilen suların şokunu yaşıyor. Yaklaşık 20 saattir sular gelmeyince vatandaş İSKİ'yi soru yağmuruna tuttu. İstanbul'da yaşanan su kesintisi vatandaşı telaşlandırdı. 20 saatlik su kesintisi sonrasında bazı yerlerde sular gelmeye başladı. Fakat Avrupa Yakası, Çatalca ve Gaziosmanpaşa'da hala sular gelmedi. Peki Avupa Yakası'nın bu iki ilçesine sular ne zaman gelecek?

İSTANBUL SULAR NE ZAMAN GELECEK ? İstanbul Avrupa Yakası'nda Çatalca ve Gaziosmapaşa'da sular kesik. İSKİ'den yapılan açıklamaya göre Çatalca'ya sular 17:00'ye kadar gelmeyecek. Gaziosmapaşa'ya ise suların 14:00'ten sonra gelmesi bekleniyor.