HABER /  DÜNYA

İsrailli bakandan küstah Türkiye çağrısı!

İsrailli yetkililer, İİT'ye ev sahipliği yapan ve Kudüs kararının alınmasında büyük rol oynayan Türkiye'ye karşı resmen saldırı başlattı. İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, Türkiye ile ilişkilerin gözden geçirilmesi ve Erdoğan'la ilgili çağrı yaptı.

Abone ol

İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, Türkiye ile ekonomik ilişkilerin gözden geçirilmesi çağrısı yaptı.

Facebook hesabından açıkmalarda bulunan Liberman “Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son birkaç aydır İsrail’e karşı provokasyon yaratmak için her fırsatı kullanıyor. Türkiye ile ilişkilerimizde pek çok şeyi gözden geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi.

VANAYI ERDOĞAN'IN ELİNE BIRAKIRSAK...Gözden geçirilmesini istediği şeyler arasında ekonomiyi ön plana çıkaran Liberman, Türkiye üzerinden Avrupa’ya doğalgaz taşıyacak boru hattının inşasına karşı olduğunu dile getirdi. Liberman “Boru hattının vanasını Erdoğan’ın ellerine bırakırsak büyük bir stratejik hata olur” ifadesini kullandı.

ERDOĞAN: BÜYÜKELÇİLİĞİMİZİ AÇACAĞIZ! Erdoğan dün Karaman’da yaptığı konuşmada, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü başkent olarak tanımasına tepkisini tekrar dile getirmiş ve "O günler yakın, inşallah büyükelçiliğimizi de orada açacağız" demişti.

İhanetleri ortaya çıktı! Kudüs'e bunun için tepki göstermemiş

ABD ile ilgili İsrail'i karıştıran Kudüs detayı!

ÖNCEKİ HABERLER
Öğretmen alan değişikliği başvuruları MEB kılavuzu
Antalya için alarm! Gün gün haftanın hava durumu
İmam, öz yeğenine tecavüz edip hamile bıraktı! Kızın anlattıkları...
Neşe Sapmaz kimdir? Yavuz Yılmaz'ı hastalığı yüzünden...
Çin savaş uçakları Güney Kore'ye girdi!
Murat Övünç oğlu kaç yaşında Murat Övünç evli mi?
Yorumlar 10 yorum